Youtube Paralı Kanal Devrine Geçiyor

16

Bu sabah saatlerinde Google Tarafından yapılan Paralı Kanal açıklaması birçok Youtube kullanıcısını heyecanlandıracak cinsten.

Youtube hali hazırda Dünya’nın en çok kullanılan video izleme sitesi. Hemen her gün yapılan güncelleme ve düzenlemelerle bu unvanını korumaya çalışan Youtube, bugün itibariyle oldukça farklı bir deneyim sunacak.

Youtube TV Kanalları

Google tarafından yapılan açıklamaya göre, bundan sonra Youtube TV resmi olarak tam 44 kanalı destekleyecek ve bu hizmetten faydalanmak isteyenler ayda 35$ ödeyecek. 44 kanalı destekleyecek demek ne demek biraz onu açalım.

Youtube çeşitli TV kanallarıyla yaptığı anlaşmalar neticesinde artık bu tv’leri bu kanaldan stream olarak yayınlayacak. Şu an için 44 kanalla yapılan bu anlaşma kapsamında eğlenceden spora, diziden belgesele birçok içeriğe erişim imkanınız olacak.

Hangi kanalların Youtube TV projesine katıldığını yukarıda yer verdiğimiz görselden görebilirsiniz.

Youtube TV Nedir?

Youtube TV, Google tarafından hizmete sunulan yeni bir uygulamadır. Aslında yeni uygulama demek çok da doğru değil, sadece Youtube’un premium özelliklere sahip bir uygulamasıdır.

Youtube TV

Bu uygulamayı Youtube Red gibi de düşünebilirsiniz. Sadece belli bir ücret karşılığında faydalanabileceğiniz bu yeni sistem sayesinde, televizyona gerek kalmadan internet bağlantınız sayesinde çeşitli kanalları izleyebilirsiniz. Bunun için ödemeniz gereken tutar ise şu an için 35$

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here