Xperia Z5 iPhone 6S Galaxy Note 5 Kamera Karşılaştırması

29

Akıllı telefonlardan beklenen maharetler her geçen biraz daha artıyor. Bunların en önemlisi ise kuşkusuz bir fotoğraf makinesi kadar iyi fotoğraf çekmesi değil mi?

Daha önce sizlerle paylaştığımız En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar haberimizde, bu konuda otorite olan bir araştırma şirketinin çalışmaları neticesinde en yüksek puanı alan telefonları sıralamıştık. Bugünse, Xperia Z5 iPhone 6S Galaxy Note 5 telefonlarının kameralarını daha somut bir şekilde karşılaştıracağız. Bu telefonlara ait Telefon Karşılaştırma incelemelerimizi ise karşılaştırma kategorimizden bulabilirsiniz.

Telefon Kamera

Öncelikle bir konuda bir kez daha açıklık getirelim. Normal şarlar altında yapılan normal çekimlerde Sony Xperia Z5, kamerasıyla rakiplerinin bir adım önüne geçiyor. Ancak işin içine biraz daha teknik, biraz daha özellikli konular girdiği zaman kelimenin tam manasıyla işin rengi değişiyor. Örneğin zoom yapma ya da gece çekimlerinde çok ilginç sonuçlar ortaya çıkıyor.

İşte Xperia Z5 iPhone 6S Galaxy Note 5 Kameraları konusunda yapılan hem normal çekimi hem de zoom yapılmış görüntüleri içeren çalışmadan en can alıcı kareler.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here