Whatsapp Yıldız Özelliği Nedir?

19

Whatsapp yeni bir güncelleme aldı ve yine adından bahsettirmeyi başardı. Peki son güncellemeyle birlikte gelen yıldız özelliği ne işe yarıyor?

Gün geçmiyor ki WhatsApp yeni bir güncelleme almasın. Bu güncellemelerin çok büyük bir bölümü genelde ufak tefek hataları gidermek ve sistem stabilitesini korumak için yapılıyor. Ancak bazen gerçekten çok önemli yeni özellikleri barındırdığı da oluyor tıpkı son sürümle gelen Yıldız Koyma özelliğinde olduğu gibi.

Yıldız koyma özelliği sayesinde artık istediğiniz konuşmanın istediğiniz bölümünü ya da bölümlerini yıldızla işaretleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey diyaloğa uzun basmak ve üst bölümdeki yıldıza tıklamak. Daha sonra menü kısmındaki Yıldızlı Mesajlar sekmesine tıkladığınız zaman işaretlediğiniz mesajları göreceksiniz. Bu sayede şifre, parola, tarih ya da sizin için anlam ifade eden herhangi bir mesajı kolayca depolayabileceksiniz. Ancak dikkat edin, eğer mesajı silerseniz Yıldızlı Mesajlar kısmından da otomatik olarak silinecektir.

::Siz hangi anlık mesajlaşma servisini kullanıyorsunuz?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here