Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası

58

Akıllı telefon fiyatları git gide yükselirken kullanıcılar için yeni bir model cihaz almak çok zor hale geldi. Kullanıcılar özellikle taksit imkanı veya eski cihazlarını verip yeni bir model alma imkanı sunan kampanyalara yöneliyorlar. Bu kampanyalardan önemli bir tanesi de Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası olduğunu söylemek gerekir.

Vodafone Akıllı Telefon Değişim Kampanyası’na katılabilmeniz için Vodafone abonesi olmanız gerekir, en azından Vodefone‘a ait bir telefon hattınızın olması gerekir. Kampanya kapsamında eski cihazınızı götürerek kampanyaya katıldığınızda 1440 TL’ye varan indirimler alabiliyorsunuz. Bu kampanya kapsamında geçerli olan cihazlar ise Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7edge, iPhone 6s 16GB, iPhone 6s Plus+ 16 GB, iPhone 6 64GB, Samsung Galaxy Note5 veya Samsung Galaxy S6 edge+. Kampanya kapsamında son model en üst cihaz çeşitleri sunuluyor. Bu şekilde üst segment telefonların satış oranında da artışa gidiliyor. Birçok kullanıcı bu kampanyaya başvuru yaparken kampanyaya katılabilmeniz için Limit Puanınızın yeterli olması gerekir. “Kampanya kapsamında sunulan cihazlar için “Limit Puan Uygulaması” bulunmaktadır. Limit Puan Uygulaması kapsamında müşterilerin TCKN ile kayıtlı tüm hatlarındaki abonelik yaşı, kullanım ve ödeme alışkanlıkları, fatura tutarları üzerinden değerlendirilerek ödeme tipine göre bir limit puan belirlenir.Müşterinin seçtiği cihaza sahip olması için müşteriye ait limit puanının, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Limit puanının kampanya kapsamında seçtiği cihaz için yeterli olmaması halinde, Kredi Kayıt Bürosu sorgulama yöntemi ile müşterinin limit puanı tekrar hesaplanarak kampanya kapsamında seçtiği cihaz için yeterli ise kampanyadan faydalanabilir.” şeklinde kampanya kuralı bulunmaktadır.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/VodafoneAkilliDegisimKampanyasi.php linkinden kampanya ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here