Vivo Y67 Tam Bir Selfie Canavarı!

Çin'in orta düzey akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Vivo, yeni modeli Vivo Y67 ile çıtayı bir anda adeta uzaya çıkarıyor.

Çin'in en güzel taraflarından birisi, birçok akıllı telefon üreticisi sayesinde her seviyede ve her çeşitte akıllı telefon üretebiliyor olması. Muhtemelen birçoğumuzun bilmediği Vivo markası da bunlardan birisi. Ancak yerel manada hatırı sayılır bir kitleye sahip olan bu marka, yeni modeli Vivo Y67 ile ününü ülke sınırları dışına çıkarmak niyetinde.

Peki Viveo Y67'i bu denli ünlü yapan şey nedir? Hemen söyleyelim, telefonun arka yüzünde 13MP kamera yer alıyor, ne var bunda diyebilirsiniz ancak işin rengini değiştren şey zaten ön kamera! Bu telefonun ön yüzünde tam 16MP'lik LED flaş ışığa sahip bir kamera yer alıyor. İşte bu özellikte tam olarak selfie meraklılarını hedef alıyor.

Telefonun diğer özelliklerine baktığımız zaman, sekiz çekirdek 64 bit MediaTek MT6750 işlemciye ve 4GB RAM'e sahip olduğunu görüyoruz. Yani donanım olarak hiç de fena değil. 5.5 inç büyüklüğündeki ekranını 720p çözünürlükle destekleyen telefonda 3.000mAh batarya bulunuyor.

Telefonunun fiyatını merak edenler için söyleyelim. Vivo Y67 fiyatı 265$ olacak. Tabi bu telefonun ülkemizde çok büyük bir sürpriz olmadığı sürece satılmayacağını ve almak isteyenlerin yurt dışından sipariş etmeleri gerektiğini de hatırlatalım.

Sayfa: 1 2 3