Ucuza Alınabilecek Sıfır Arabalar (2016)

168

Güzel araba almak istiyorsunuz… Ancak arabanın güzelliği kadar fiyatı da önemli. İşte sizlere bu konu hakkında birkaç güzel öneri!

Kimisi arabalar için “Ayağımızı yerden kessin yeter.” derken, kimisi oldukça lüks ve kaliteli otomobillere binmek ister. Arada kalite anlamında oldukça büyük bir uçurumun olduğu da aşikardır. Ancak bu uçurum sadece kalite anlamında değil, fiyat bağlamında da kendisini net bir şekilde göstermektedir. Özellikle bu yıl araba almak isteyenler için hazırladığımız listemizde genel olarak orta halli aileleri düşündük. Dolayısıyla kriterlerimizi genel olarak ucuz, kaliteli, bilinen ve sıfır arabalar olarak belirledik.

Bu anlamda yapılan çalışmalar kapsamında 2016 yılında alınabilecek ucuz ve sıfır arabalar listesini hazırladık. Bu listede, 2015 yılında emisyon krizi yaşamasına karşın hala ayakta olan Volswagen, Nissan, Hyundai, Toyota, Dacia ve daha birçok önemli model olacak. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan galerimize göz atalım.

4 YORUMLAR

  1. Kardeş arabadan anlamıyor bu araba alacaklar herhalde bunlar benzinli ve en yükseği 1.2 l motor eyer yüksek rakımlı ve bolcrampalı bir yerde yaşıyorsanız bu qrabalar isteeiğiniz performansı veremez motorları küçük oldu için az yakar belki ama yüksek performanslarda çok yakar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here