Ücretsiz Windows 10 Şansını Kaçırmayın!

1

Microsoft’un ücretsiz Windows 10 güncellemesi kampanyasından halen faydalanmadıysanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz.

Microsoft tarafından başlatılan kampanya sayesinde Windows 7 ve Windows 8.1 kullanıcıları, bilgisayarlarını ücretsiz olarak Windows 10’a yükseltebiliyorlar. Bunun için son gün ise 29 Temmuz. Ancak bu kampanyada Windows XP ve Windows Vista kullanıcıları yararlanamıyor. Peki ama bunun anlamı bu işletim sistemlerini kullananların illa 160$ ödeyerek Windows 10 satın almak zorunda olmaları mı? Hayır!

Eğer Windows XP ya da Windows Vista kullanıyor ve işletim sisteminizi Windows 10’a taşımak istiyorsanız o zaman yapmanız gereken şey son derece kolay. İnternete giriş yaparak Cheap Windows 7 Product Key (Ucuz Windows 7 Lisans Anahtarı) şeklinde arama yapın.

Bir, bir buçuk dakika içerisinde 10$’dan daha ucuza satılan birçok anahtar göreceksiniz. İçlerinden birisini satın alın ve bilgisayarınızı Windows 7’ye geçirin. Tabii daha sonra da Windows 10’a ücretsiz olarak güncelleyin. Bu sayede 160$ yerine 10$ gibi bir fiyata en güncel işletim sistemi sürümüne kavuşmuş olacaksınız. Ancak unutmayın son gün 29 Temmuz!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here