Twitter’daki Hainler Tek Tek Yakalanıyor

0
0

Bütün ziyaretçilerimizin de bildiği gibi evvelki gün İstanbul/Beşiktaş’ta oldukça hain bir terör saldırısı gerçekleştirildi. Bu şerefsizce saldırının ardından aramızdaki hainler de bir bir ortaya çıkıyor. Twitter bu anlamda büyük rol oynuyor.

Beşiktaş ve Bursaspor arasında oynanan Spor Toto Süper Lig karşılaşmasından tam bir buçuk saat sonra alçak bölücü terör örgütü PKK tarafından polislerimize yönelik bir saldırı oldu. Bu saldırı neticesinde 44 kişi şehit olurken 200’e yakın vatandaşımız da yaralandı. Art arda yaşanan patlamaların etkisi şehrin birçok yerinden duyulurken alçak saldırıda 300 kilo patlayıcı kullanıldığı düşünülüyor.

Bu tarz yapılan haince saldırılar Türkiye halkını bölmek yerine birbirine daha da kenetlerken aramızdaki hainler de bir bir fişleniyor. Çevik Kuvvetimize yönelik olan insanlıktan nasibini almamış yorumları; Twitter gibi sosyal medya organlarında net bir şekilde görüyoruz. Tabii ki devletimiz de bu konuda gerekeni yapıyor ve bu alçakları tek tek göz altına alıyor.

Oh Olsun Dedi ve Yakalandı

Beşiktaş’taki saldırılar sonrası “Çevik kuvvete olmuş. Oh olsun size.” diye Tweet atan Berfin K. yakalandı. Bu ifadeyi kullandıktan sonra tepki çeken Berfin K. ilk olarak bu Tweeti sildi. Ancak tepkilerin azalmadığını görünce hesabını kapattı. Daha sonra otogarda kaçmaya çalışırken polis ekiplerince yakalandı.

Bir başka Twitter kullanıcısı Utku D. yine bu tarz bir tweet atmıştı. Şu ana kadar bu ve bunun benzeri yorumlarda bulunan 3 kişi daha göz altına alındı. Biz de terörden beslenen ve medet uman herkesin en kısa zaman içerisinde cezalandırılmasını istiyoruz.

Tekrar aziz milletimizin ve ülkemizin başı sağ olsun!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here