Turkcell’den Eskisini Ver Yenisini Götür Kampanyası

177

Turkcell’den Eskisini Al Yenisini Götür Kampanyası başladı. Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası adını alan bu fırsat kapsamında eski cihazını marka ve modeli farketmeden götürerek yeni model iphone’lardan birine sahip olabilirsiniz.

Turkcell en çok rağbet gören cihazları iphone modelleri için eskisini getir yeni iPhone‘u al kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yararlanmak istenilen iphone modelleri için limit puanın yeterli olması gerekecek, ayrıca ödenmemiş faturanızın olmaması gerekir. Bunun ile birlikte kampanyaya katılım sağlamak isteyen kullanıcılar eski cihazlarını teslim edecek ve almak istedikleri cihazların modellerinde indirim hakkına sahip olacaklar. Götüreceğiniz cihazın markası ve modeli ne olursa olsun, çalışmıyor olsa cihazını kabul olacak ve 36 aylık kontratlı olarak alma şansınız olacak. Kampanyaya katılım sayısı stokla sınırlı olmakla beraber net bir katılım sayısı bulunmuyor. Sözleşmeniz boyunca katıldığınız paketin ücreti değişmemekle beraber aldığınız cihaz 2 yıl garantili olarak teslim edilecek. Hatları için kampanya kriterleri sağlayan yasal sahipler kimlikleri ile TİM’e gitmeleri yeterli olacak.

Vereceğiniz her türlü cihaz kabul olacaktır. Turkcell sisteminde yaklaşık 3000 farklı marka ve model cihaz için fiyat bulunmaktadır. Cihaza ait aksesuarları teslim etmek zorunda değilsiniz. Cihaza ait aksesuarlar kabul edilebilir, ancak bu durum her hangi bir fiyat değişikliğine yol açmayacaktır. Dolayısı ile aksesuarsız olarak da cihaz alınabilir.0 farklı marka ve model cihaz için fiyat bulunmaktadır. Cihazınız bozuk olsa dahi alınmaktadır ancak sıvı teması olan, klonlu olan ya da kayıtlı olmayan cihazlar bedelsiz olarak alınabilir. Ancak, yasal takip altında olan cihazlar bedelsiz de olsa kabul edilmez.Kampanya dan üzerinde aktif cihaz kontratı bulunmayan Tüm Turkcell aboneler  faydalanabilir.  90 gün den az süredir Turkcell abonesi olan aboneler için Turkcell Finansman Kredi Kurgusu üzerinden işlem gerçekleştirilebilir. Müşterilerin kampanya kapsamındaki indirimlerden faydalanması için eski cihazını Turkcell iletişim merkezlerine getirmesi ve cihazın değerlenmesi için gerekli ön kontrollerin yapılması gerekmektedir.  Kriterlerinizin olumlu olarak değerlendirilmesi sonucu bu avantajlı kampanyadan yararlanma hakkı elde etmiş olacaksınız.

Kampanya son güncellemesi ile beraber getirdiğiniz cihaza karşılık seçiminize göre HTC Desire 728, LG K10, Samsung Galaxy S7 32 GB, Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy A5(2016), Samsung Galaxy J2, Samsung Galaxy J7 cihazları eklendi.

 Linkinden KAMPANYAYI inceleyebilirsiniz.

254 YORUMLAR

  • Verdiğiniz eski cihazınıza bir fiyat biçilecek ve almak istediğiniz cihazın ücretinden düşürülecektir. Bu şekilde kalan cihaz ücreti üzerinden taksitlendirme imkanınız bulunmaktadır.

  • Evet, iphone 5C verip iphone 6 kampanyasına kriterleriniz uygun olması halinde katılabilmektesiniz. Verdiğiniz cihaz ücreti alacağınız cihaz ücretinden düşürülerek taksitli olarak alma imkanınız bulunmaktadır.

  • Eskisini al yenisini götür için faturalı geçtiğinizde 90 gün beklemeniz gerekecektir. Turkcell tarafından kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olduğu belirtilmiştir.

 1. MERHABA BİR ŞEY ÖĞRENMEK İSTİYORUM TAKSİT OLARAK DEĞİLDE PEŞİN OLARAK ALMA İMKANIMIZ OLSA ESKİYİ GETİRSEL IPHONE 5 S ALABİLİR MİYİM YA DA FATURASIZ HAT İLE GELSEM ALABİLİ MİYİM

  • Merhaba, kampanyada böyle bir durum yok ancak TİM’e telefonunuzu satıp alacağınız cihazın fiyatından düşürebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında olmayacak ikinci el telefon alınır mantığı ile çalışan TİM’lere başvurmanız gerekecek.

  • Kampanyadan yararlanabilmen için 90 gün faturalı olma şartı var ama kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerliymiş bekledikten sonra başvurabilirsin.

  • Cihaza göre fiyat verdikleri için cihazın yeni ve temiz olması avantajın olacaktır, ancak fiyat için Turkcell bayisine gitmeniz gerekecek. TİM’dekiler cihazı inceleyerek fiyat vereceklerdir.

  • Evet, s3 verip iphone 5S kampanyasına katılabilirsiniz. Faturanın ne kadar olduğu önemli değil, Turkcell’in size belirlediği kredi yeterliyse katılabilirsiniz. Bunun için TİM’e gidip kredi tutarınızı öğrenmeniz gerekir.

 2. Ben platinum musterisiyim ve yeni tahadutlu iphone aldim 4 taksitindeyim henuz ama elimde baska telefon mevcut gene yararlanabilirmiyim bu kampanyadan acaba

  • Kampanyadan aktif cihaz kampanyası olanlar yararlanamıyor. cihaz kampanyası olmayan farklı bir hattınız var ise onunla denettirebilirsiniz.

 3. Samsung S6 edge var kutu fatura falan hepsi var taksiti bitmedi 2 aylik cihaz iphone 6s ile degistirmek istiyorum alirlar mi alirlarsa uzerine ucret olarak kac lira veriyoruz yada veriyormuyuz tesekkurler

  • 1500 TL’ye kadar cihazlarınızı alıyorlar. Bunun ile beraber şu an hattınız üzerinde bir cihaz kampanyası olmaması gerekir. Bu yüzden sıkıntı yaşarsınız. Farklı bir hattınız üzerinize ise sorun olmaz, cihazınıza ne kadar fiyat verileceğini ise TİM inceleyerek fiyat biçecektir.

 4. Bende iPhone 4s var ama ben onun kenarındaki çerçevesini camını fln değiştirdim üstüne kırılmaz ekran koruyucu yaptırdım bunlarda fiyatta etki eder mi ?

  • Belli bir sürede tekrar faturalıya geçtiğinizde mevcut kriterleriniz değişmneyebiliyor. Bu yüzden TİM’e giderek faturalıya geçtiğinizde size çıkacak kredi tutarını öğrenmeniz gerekecektir.

  • iPhone 4S cihazını verebilirsiniz, cihaza bir fiyat verilerek cihaz üzerinden düşürülerek taksitlendirilirsiniz, tabi kriterleri sağlamanız gerekir. Kredi tutarınızı TİM’den öğrenebiilrsiniz.

 5. Merhaba benim GM Discovery 2 ‘m var bunu getirip j5 alma imkânım varmı bide kampanya dahilindeki cihazları da yazarsanız ve bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim… 🙂

  • Turkcell’in kampanyası 🙂 Ama sadece iphone cihazları için geçerli. iPhone 5S, iphone 6-plus-iphone 6S-Plus cihazlarında geçerli. Faturalı ve cihaz kampanyanızın olmaması gerekir, ayrıca Turkcell kredi tutarınızın yeterli olması gerekir.

  • Turkcell’e kısa sürede geri dönüş yaptığınızda kriteriniz silinmiyor ama net bilgi için Turkcell 532’den destek almanızı tavsiye ederim.

  • Hazır kart kullandığınız için faturalıya geçtiğinizde 90 gün beklemeniz gerekecektir ancak zaten Turkcell’e geçmeyi düşünüyorsanız kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerli.

 6. İphone6 nin fiyatı ne kadr normalde 2500 diyelim benim telefona 500 lira indirim yapildi 2000 liradanmi taksit olcak yoksa orda iphone 6 nin satis fiyati farklimi ?

 7. Kampanya dan üzerinde aktif cihaz kontratı bulunmayan Tüm Turkcell aboneleri* faydalanabilir. *(90 gün den az süredir Turkcell abonesi olan aboneler için Turkcell Finansman Kredi Kurgusu üzerinden işlem gerçekleştirilebilir. Bu ne demek ?

  • Turkcell her abonesine bir kredi tutarı belirliyor. Sizin 2 yıllık bir hattınız var kredi tutarınızı 3000 TL belirlemişse yeni bir hat aldığınzıda 90 gün beklemeden bu 3000 TL yeni hattınıza da belirlenebiliyor. Bu şekilde 90 gün beklemeden katılmış oluyorsunuz.

 8. Ben iphone 5 kullaniyorum bunu vericem ornegin 350 liralik indirim yapilirsa bende 30 liralik bi paketi ek alirsam aylik taksit ne olucak ekstra biseu oducekmiyim 12 ay icin

  • Cihazınıza verilen fiyat değişiklik gösteriyor, temiz kullanmış olmanız, arıza veya hasara göre değişir. Kredi tutarınız ödeme alışkanlığınız, fatura tutarınıza göre şekilleniyor. Kredi tutarını yalnız hattın yasal sahibi ile paylaşıyorlar.

  • 1500 TL’ye kadar ki kastı ikinci el cihazınıza 1500 TL’ye kadar fiyat biçilmesi. Cihazınıza verilen ücret almak istediğiniz cihazdan düşürülerek taksitlendirilecektir.

  • Cihazı ne kadar temiz kullandığınız cihazın hasar veya arıza durumuna göre TİM bir fiyat biçecektir ancak biz de bilememekteyiz.

 9. Kaçak telefonlarda kabul ediliyor mu? Bazı faturaları zamanında yatırmadık ve aramalara kapandı ve sonra yatirinca tekrar açıldı. Fakat şu anda hiçbir borcum yok. Kampanyadan yararlanma durumum var mı?

  • Kayıtlı cihazlar kabul olmaktadır. Turkcell’in size belirlediği Krediyi öğrenmeniz gerekir. Banka gibi size kredi limiti verirler, krediye göre cihaz seçebileceksiniz.

  • Sizin için pek avantajlı olmayacaktır, vade farkı da devreye gireceği için normal peşin verip peşin alsanız daha mantıklı olur. Kontratlı almak istiyorsanız cihazınızın durumuna göre farkı fiyat verilebilir. TİM’den destek almanızı tavsiye ederim.

  • Turkcell kredi limit puanınız yeterliyse katılabilirsiniz. Samsung galaxy S4 mini için cihazınıza göre 350-550 arası indirim sağlanır diye tahmin ediyorum. Tabi cihazı görerek fiyat vermek daha olur, bayiden destek almanızı tavsiye ederim.

 10. Faturamda maaşımın geç yatması nedeniyle gecikmeli ödeme oldu ve gençturkcel faturalı hat kullanıyorum acaba benimde bu kampanyadan yararlanma imkanım var mı ?

  • Faturanızın geç yatması kredinizi düşürür ama ne kadar düşürür veya nekadar olur Turkcell’den öğrenmeniz gerekir. iphone 5S için 1500 TL’lerde kredi limiti yeterli olur.

 11. Bende discovery elite var sadece ekranı kırık , normal sartlarda telefoncular 500 tl civari fiyat biciyorlar , sizce TİM ne kadar fiyaf bicebilir maksimum , siz fazla bilginiz olmadigini soyluyorsunuz ama tahmininiz nedir ?

 12. Bende discovery elite var , sadece ekrani kirik ama dokunmatiginde falan hic bir sorun yok , sizce maksimum ne kadar fiyat bicerler , sizin fazla bilginiz yokmus ama tahmininiz nedir?

  • Öncelikle Turkcell’in kampanyası. 🙂 Cihazınıza yaklaşık 350-450 arası gibi bir fiyat biçerek cihaz kampanyasından bu tutarda indirim sağlarlar.

  • Cihazın aylık taksit ücreti 24 aylıkta yaklaşık 80 TL, ikinci el cihazınızı 480 TL sayıldı, cihaz taksiti olarak aylık 24 ay boyunca 60 TL ödersiniz.

  • Bunu biz bilemeyiz, TİM’e giderek cihazınıın ne kadar edeceğini öğrenmeniz gerekir. iPhone 6 16 gb 24 ay taksitle katıldığınızda aylık taksiti 138 TL’ye denk geliyor, cihazınızın fiyatına göre bu aylık tutardan indirim alırsınız.

  • Hat kimin üzerine ise işlemi o yapabilir. Çünkü bu kapsamda sözleşme imzalayacak ve kendisinden teyit ile kimlik görülerek işlem yapılacaktır.

  • Bu cihazınızın ederine göre değişecektir. Turkcell krediniz yeterli ise cihazınızın ücreti alacağınız cihaz fiyatından düşecektir. Cihazınızn temiz kullanımı arızasız ve kullanılabilir olmasına göre fiyat değişecektir.

  • Sizin için avantajlı olmayacaktır. 1500 TL’ye kadar cihazlar alınıyor, kontratlı olarak da alacağınız için vade farkı konacaktır. Bu yüzden gerektiğinden fazla ücret öderseniz. Cihazınızı satıp peşin almak daha mantıklı olacaktır. Tabi ilettiğiniz durumu için TİM’e giderek cihazınıza fiyat vermeleri gerekir.

 13. İPhone 5s var elimde 6s ile değiştirmek istiyorum..5 senelik Turkcelliyim..hattim faturalı alabilirmiyim???ne kadar fark olur ödemem Nasıl olur acaba?

  • Turkcell kredi limitiniz yeterliyse katılabilirsiniz. Size uygun bir paket seçerek 12/24/36 aylık kontratlar ile katılabiliyorsunuz. Örneğin sizin iphonr 5S için 840 TL ücret biçildi, iphone 6s için 24 aylık katıldığınızda cihaz taksiti 165 TL’ye denk geliyor, bunun yerine aylık 120 TL ödersiniz.

  • Sadece hattın yasal sahibinin öğrenebilieceği bir durum olduğu için hattın yasal sahibi iseniz Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ya da kimliğiniz ile TİM’e giderek öğrenebilirsiniz.

  • Turkcell’in kampanyası, aktardığınız cihazı da kabul ediyorlar. Turkcell bayisine giderek cihazınızı ne kadardan alacaklarını öğrenmeniz gerekecek.

  • Faturalıya geçerek 90 gün beklemeniz gerekecektir. Aktardığınız cihazı kabul ediyorlar ama kaç paradan alacaklarını öğrenmek için cihazınız ile TİM’e gitmeniz gerekecek, bu tutara göre indirim sağlanacaktır.

  • 650-800 arası bir fiyat vereceklerini düşünüyorum. Tabi cihazı görmeden yorum yapmak da sağlıklı olmaz. Herhangi bir bayiden fiyat almanızı tavsiye ederim.

  • Kredi limitinizin de tutması şart. Kredi limitini fatura ödeme alışkanlığı ile fatura tutarınız belirliyor. Biraz daha bekleyebilirsiniz.

 14. Merhaba elimde turkcell t50 telefon var iphone 6 plus istiyorum ortalama ne kadar fiyat düşer ve turkcell olmadan yeni bir hat alip taksitlendirme yapabiliyormu ?

  • Turkcell T50 için tahmini 300-400 arası bir fiyat verileceğini düşünüyorum. Turkcell faturalı hat alıp en az 90 gün beklemeniz gerekecektir.

 15. merhaba, iphone 5’im var ama bir kaç kez arıza gördü dışında çizikler falan var birde 1,2kez kasası değişti 200tl ye falan, sanırım orjinal kasa takmadılar yani, sizce ne kadar fiyat verirler?

  • Cihazınıza tahmini 450-550 TL fiyat biçilecektir. 10 yıldır Turkcell’li olmanız avantajınız olacaktır. Son 6 ayda fatura gecikmeleri veya kapamalar yoksa kredi tutarınız yeterli olacaktır. Almak istediğiniz cihaza göre 450-550 TL arası indirim sağlanır, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarından düşecektir.

 16. Benim elimde lumia 1020 var ne kadar fiyat biçerler 7 aydır faturalı turkcelliyim telefonuma biçilen fiyatın üzerine kendimizden para koyabilir değil mi? Şimdiden teşekkür ederim

  • Lumia 1020’nin fiyat aralığı fazla değişkenlik gösteriyor. Cihazınız 500-700 arası fiyat biçilebilir, bu cihazın durumua göre şekillenir. Turkcell’in size verdiği kredi tutarı yeterli olursa cihazınıza verilen ücret almak istediğiniz cihazdan düşürülerek yeniden taksitlendirileceksiniz. Yani iphone için aylık vereceğiniz taksit tutarından düşecektir. İlginiz için biz teşekkür ederiz.

  • Cihazınıza ne kadar fiyat verileceği önemli, bu konuda bayiye sormanız gerekir. 250 MB internet ile katıldığınızda 24 aylık kontratlıda aylık ödeyeceğiniz tutar 169,82 TL olmaktadır. Bu tutar üzerinden indirim alırsınız.

  • 150-300 TL arası indirim alacağınızı düşünüyorum. Tabi cihazı bayiye göstermeniz gerekecektir. Temiz,arızasız, ömrü önemli olacaktır.

 17. elimde samsung not2 var ekranı kırık kabul edilirmi acaba? karşılığında iphone6 alabilme şansım varmıdır?yaklaşık 1 senden fazla genç turkcelliyim ve faturalı kullanıyorum

  • Cihazı nasıl kullandığınız önemlidir, bayilerden destek almanızı tavsiye ederiz ancak 1500 TL’ye kadar indirimin de yapıldığını belirtelim.

 18. Merhaba benim 3 aylık samsung j2 im var hiç bir hasarı yok gayet temiz bunun için tahmini ne jadar fiyat biçilir size göre ve iphone 5 almak istiylrum ne kadar fiyat düşerler? Teşekkürler

  • Kampanya kapsamında iphone 5s alabilirsiniz. Cihazınıza tahmini olarak 400-500 TL arası bir fiyat vereceklerini düşünüyorum. Bu tutar cihaz ücretinden düşürülerek taksitlendirilirsiniz.

 19. Merhaba bir sorum olucak elimde samsung note 3 var garantisi biteli 4 ay oldu servis görmedi herhangibir çizik, çatlak, kırık ve soyulma yok.Bunu verip samsung s7 edge almak istiyorum tahmini eski telefonuma ne kadar değer biçerler teşekkür ederim.

 20. Merhaba bir sorum olacak elimde samsung note 3 var garantisi biteli 4 ay oldu fakat servis görmedi herhangibir çizik, çatlak, kırık ve soyulma olmadı. Yerine samsung s7 edge almak istiyorum tahmini eski telefonuma ne kadar fiyat biçerler.Taksit imkani 36 ay zorunlumu?Teşekkürler

 21. Merhaba benim telefonumun markası samsung galaxy e5 , hattim ise turkcell ama faturali degil. Telefonu satın alalı 1 yıl bile olmadı. Aldıgımda 900 tl degerindeydi. Simdi ic ekrani kirildi ve 380 tl istediler. Ustelik cihaza ait faturalar garanti belgem duruyor. Iphone 5s almak istiyorum sizce en az ne kadar indirim yaparlar?

  • Öncelikle faturalıya geçtiğinizde en az 90 gün beklemeniz gerekecek. 90 gün sonunda fatura tutar ve ödeme alışkanlıklarınıza göre kredi tutarınızın yeterli olması gerekir. Cihazınızın tamir ücreti telefona biçilen fiyattan düşer. E5’in 600-700 TL civarı ikinci elleri satılmakta, buna göre ücretten düşeceklerdir.

   • Merb. Bnde ıphone 6 war. Alalı 1 yıl yenı oluyor. Düştü ekran camı kırıldı. Sizce ekran camını mı değiştrmeliyım. Yoksa cihazı mı. Hangisi daha kârlı olur

  • En az 90 gün Turkcell faturalı hat kullanıyor olmanız gerekecektir. Faturalıya geçtikten sonra 90 gün beklemeniz gerekecektir. Kampanya 31 Aralık 2016’ya kadar geçerli. Cihazınızın kaydı olması yeterli olmaktadır. Faturaya gerek bulunmuyor.

  • Evet, kısmı ödemeli olarak cihaz kampanyalarına katılabilirsiniz. Platinum abonesi olmanız da avantaj, faturalarınızı zamanında ödedi iseniz bir sıkıntı olmayacaktır.

 22. Merhabalar sadece cihazımizin değerini öğrenmek için götürebilirmiyiz yoksa değerini öğrenmek sadece eskiye getir yeniyi götür kapsamındami geçerli kolay gelsin

  • Tabi, cihazınızın değerini öğrenmek için de götürebilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılmanız halinde ne kadar indirim alacağınızı da öğrenebilirsiniz.

  • Bu cihazınızı nasıl kullandığınıza yani temiz kullanımınıza göre, cihazın durumuna göre değişir. TİM ; Turkcell İletişim Merkezi olarak geçmektedir. Yani Turkcell bayilerinden destek alabilirsiniz.

 23. Turkcell hattim yok ama sony xperia m4 aqua telefon ve birde tuşlu nokia var görürsem iphone 5s alabilir miyim???? Veya kaç tl indirim gelir sony 1 2 aylık nerdeyse hiç kullanılmadı di yer nokia banya kullanıldı ssrji bek tutuyor ne kadar indirim yaparlar acaba iphone 5s almam için ????

  • Öncelikle en az 90 günlük Turkcell faturalı hat kullanıyor olmanız gerekir. Bir tane telefon verebiliyorsunuz, Sony M4 Aqua için tahmini 650-700 TL civarı fiyat vereceklerdir.

 24. Bende 2 tane iphone 4 var 2 sinide verebiliyormuyuz yoksa 1 tane verip mi düşüyosunuz şimdi ben baktım 1 tane iphone 4 500 TL ikisini verirsem 1.000 TL gitmiş olacak deilmi geriye 1.500 ödenecek dorumuyum

  • Sadece 1 cihaz verebiliyorsunuz. Örneğin 500 TL cihazınıza değer biçildi, bu ücret kontratınız kapsamında ödeyeceğiniz ücretten düşülecektir.

 25. Bende turkcell t50 var sürekli kapanıp açılıor yeni cihaz almak istiyorum yalnız ben 6 ay önce bir cihaz almıstım tekrar alabilimiyim ? ve t50 alırlar mı

  • Turkcell T50’yi alırlar ancak şu an için hat üstünde bir cihaz kampanyanızın olmaması gerekir, farklı bir hattınız var ise kontrol ettirebilirsiniz.

  • Galaxy J2 kabul edilen cihazlar arasındadır, cihazınızın durumuna göre fiyat verilecektir, bu yüzden Turkcell bayisine gitmeniz gerekecektir.

 26. Benim telefonum samsung galaxy core 2 trkcell egeceli 2 oldu telefonum faturalı hat degil ama ben bu teltelefonu değiştirebilirsiniz iphone 6s benim telefonum sizce ne kadar eder

 27. Merhaba Yalçın bey, öncelikle sizi sabırla veridiğiniz cevaplardan ötürü tebrik etmek isterim… Benim sorun şu… Kızımın iphone 6 plus var, ama ekranı köşesinden çatlak. Onu sizce Türkcel e verip iphone 6 s alsam nasıl olur? Yada direk apple mı götüreyim dediğim modelle değiştirmek için? Yada iphone 6..

  • Rica ederim Arzu Hanım, öncelikle cam kırılmasını Apple dışında farklı bir serviste daha ucuza yenisini taktırabilirsiniz ancak bu durum cihazınızın garanti kapsamına dışına itecektir, bu cihazı bayiye satarken ücretinde değişime gitmesine neden olabilir.( Apple Store’da yeni cam ücreti 350-55 TL arasında değişirken farklı servislerde 200 TL gibi bir ücretler değişim yapabiliyorsunuz.) Garanti kapsamında değilse dilerseniz bayiye giderek, kırık şekilde ne kadardan hesaplanacağını, kırık olmadan ne kadar indirim sağlanacağını öğrenebilirsiniz. Verilecek tutarlara göre adım izleyebilirsiniz. İkinci el olarak verdiğiniz cihazın Bunun ile birlikte size tavsiyem biraz beklemenizdir, çünkü tahmini olarak 9 Eylül’de Apple yeni cihazlarını tanıtacak, bunun ile birlikte iPhone 6 ve iPhone 6S’lerin ücretlerinde düşüş olacaktır.

 28. Merhaba ben şey sorucaktim eski telefonu verince mesela 1000 tl fiyat düştüler kalan parayı peşin odiyebiliyormuyuz 36 ay 24 veya 12 taksit yapmak zorunlumu

  • Evet, Turkcell bu durumu zorunlu kılmaktadır, aktardığınız işlem için dilerseniz herhangi bir bayiden telefonunzu satıp yeni telefonu peşin olarak alma konusunda destek alabilirsiniz.

  • Bu iki cihaz arasında fazla fark bulunmamakta ancak değişim olacağında bu durumdan biraz zarar edersiniz. Telefonunuza 1800 TL civarı bir fiyat vereceklerdir. Size tavsiyem iPhone 7 serisinin çıkmasını beklemenizdir, hem iPhone 7 alma ihtimaliniz olur hem de iPhone 6S’in fiyatı biraz daha düşecektir.

 29. Meraba yalcın bey öncelikle engel tanımayanlar kampnyasından yararlananlar faydalanabiliyomu?
  Ve 36 ay taksit yaptırdıktan sonra bikaç ay sonra borç peşin kapatılabiliyomu? yada 36 aydan 12 aya çıkarılabiliyomu?

  • Merhaba Merve hanım. Evet, Engel Tanımayan Paketler ile kampanyaya katılabilirsiniz. 36 ay taahhütle katılıdğınız toplu olarak ödeme imkanınız bulunmamaktadır, sözleşmenizi iptal etmeniz gerekecektir, kampanya paket fayda bedelleri erken iptal ücreti olarak son faturanıza yansır. Kampanyaya katıldıktan sonra taahhüt süresini kısaltma veya uzatma imkanı bulunmamaktadır.

 30. Merhaba oncelıkle ben faturalı turkcell degılım ama 5 senedır falan kullanıyom htc one m7 var ve ıphone lg tarzı almak ıstıyorum temız bır telfon tahmınen ne kadar ındırım yaparlar ve bunun ustune ne yapmam gerekıyor

  • iPhone 4’ün ikinci el fiyatları 300-400 TL arasında değişiyor. 24 aylık taahhütünüzde iPhone 6S 16 GB için aylık yaklaşık 168 TL ödüyorsunuz. Bu toplam 24 aylık ücretten 300-400 TL indirilerek yeniden hesaplanarak kampanyaya katılıyorsunuz.

  • Aynı hat üzerinen alamazsınız, dönüşüm kampanyası için hattınızda herhangi bir cihaz kampanyasının olmaması gerekir, farklı bir hattınız ile limitini yeterli ise katılabilirsiniz.

 31. Ben bi hesap yaptım sony z2 kontratlı olarak aldım ve borcunu bitirdim toplamda 5 bin 250 tl ödeme yapmışım,
  Şimdi z2 mi versem 1 cihaz alsam bana yine 5 bin liraya gelse hadi 500 tele saysa
  4500 tl ödemiş olucam ve nakit 2 cihazı 3 bine sıfır alabiliyorken dışardan,türkcell 10 bin tl istiyor yani 7 bin lirası konuşma paketi vay vay vay fiyatlara gelll,
  EVkur tefecisinden alsam kontürlüde hat alsam bu zararı yapmam yinede, yani kısacası sony z3 de versen Bin tlyede saysa ikinci el olarak içcihazını yine zararsın insanları nasıl kandırırızın okulundan mezun hepsi,
  Genel toplam yapmadan çok cazip geliyor ama malesef totalde korkunç rakamlar çıkıyor,
  Almanyada hat alana 1 cihaz 1 tablet vs hediye verilirken bizde rekabet az kazıklanmaya gebeyiz,

 32. Samsung s2 yan sanayi malı elektrik akimindan dolayı çok ısınıyor eskiyi getir yeniyi al kampanyasına faturali olup katılmam mümkün mu? Yani kisacasi turkcell bu cihazı yan sanayi olup da ikinci el olarak alır mi?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here