Turkcell'den Eskisini Ver Yenisini Götür Kampanyası

Turkcell'den Eskisini Al Yenisini Götür Kampanyası başladı. Bireysel Akıllı Dönüşüm Kampanyası adını alan bu fırsat kapsamında eski cihazını marka ve modeli farketmeden götürerek yeni model iphone'lardan birine sahip olabilirsiniz.

Turkcell en çok rağbet gören cihazları iphone modelleri için eskisini getir yeni iPhone'u al kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında yararlanmak istenilen iphone modelleri için limit puanın yeterli olması gerekecek, ayrıca ödenmemiş faturanızın olmaması gerekir. Bunun ile birlikte kampanyaya katılım sağlamak isteyen kullanıcılar eski cihazlarını teslim edecek ve almak istedikleri cihazların modellerinde indirim hakkına sahip olacaklar. Götüreceğiniz cihazın markası ve modeli ne olursa olsun, çalışmıyor olsa cihazını kabul olacak ve 36 aylık kontratlı olarak alma şansınız olacak. Kampanyaya katılım sayısı stokla sınırlı olmakla beraber net bir katılım sayısı bulunmuyor. Sözleşmeniz boyunca katıldığınız paketin ücreti değişmemekle beraber aldığınız cihaz 2 yıl garantili olarak teslim edilecek. Hatları için kampanya kriterleri sağlayan yasal sahipler kimlikleri ile TİM'e gitmeleri yeterli olacak.

Vereceğiniz her türlü cihaz kabul olacaktır. Turkcell sisteminde yaklaşık 3000 farklı marka ve model cihaz için fiyat bulunmaktadır. Cihaza ait aksesuarları teslim etmek zorunda değilsiniz. Cihaza ait aksesuarlar kabul edilebilir, ancak bu durum her hangi bir fiyat değişikliğine yol açmayacaktır. Dolayısı ile aksesuarsız olarak da cihaz alınabilir.0 farklı marka ve model cihaz için fiyat bulunmaktadır. Cihazınız bozuk olsa dahi alınmaktadır ancak sıvı teması olan, klonlu olan ya da kayıtlı olmayan cihazlar bedelsiz olarak alınabilir. Ancak, yasal takip altında olan cihazlar bedelsiz de olsa kabul edilmez.Kampanya dan üzerinde aktif cihaz kontratı bulunmayan Tüm Turkcell aboneler  faydalanabilir.  90 gün den az süredir Turkcell abonesi olan aboneler için Turkcell Finansman Kredi Kurgusu üzerinden işlem gerçekleştirilebilir. Müşterilerin kampanya kapsamındaki indirimlerden faydalanması için eski cihazını Turkcell iletişim merkezlerine getirmesi ve cihazın değerlenmesi için gerekli ön kontrollerin yapılması gerekmektedir.  Kriterlerinizin olumlu olarak değerlendirilmesi sonucu bu avantajlı kampanyadan yararlanma hakkı elde etmiş olacaksınız.

Kampanya son güncellemesi ile beraber getirdiğiniz cihaza karşılık seçiminize göre HTC Desire 728, LG K10, Samsung Galaxy S7 32 GB, Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy A5(2016), Samsung Galaxy J2, Samsung Galaxy J7 cihazları eklendi.

Linkinden KAMPANYAYI inceleyebilirsiniz.

Bu yazı şu tarihte düzeltildi Eylül 27, 2019 3:18 pm

Yorum Bırak