Turkcell TV+ Nedir, Nasıl Kullanılır?

107

Turkcell TV+, Turkcell’in en iyi uygulamalarından biri olduğu tartışılmaz. TV kanaları, kayıtlı dizi ve filmleri rahatça ve HD kalitesinde izleyebileceğiniz uygulama hakkında yaşayabileceğiniz sorun veya uygulamayı nasıl kullanabileceğiniz hakkında detaylı bilgi aktaralım.

Öncelikle uygulamayı kullanabilmeniz için IOS 7 ve üzeri cihazları, Android 4.X ve üzeri cihazlarından birini kullanıyor olmanız gerekir. Bilgisayar üzerinden de izleyebileceğinizi hatırlatalım. Bunun ile birlikte uygulamayı online mağazalardan veya Turkcell aboneleri   CEP yazıp 2222‘ye göndererek 5 GB interneti ile birlikte aylık 9,90 TL’lik cep paketlerini kullanabiliyor. Mobil uygulama dışında www.turkcelltvplus.com web sitesi üzerinden de izlenme imkanı var. Diğer operatör abonelerinin de uygulamayı kullanabiliyor olması, tüm telefon kullanıcılarına bir seçenek olarak sunulmasını sağlıyor.
turkcell tv+-
Standart Turkcell cep paketinin ücreti ise 9.90 TL, bu paket içerisinde 100’e yakın TV kanalı, bazı filmleri ücretsiz izleme ve 25 saat kayıt imkanı bulunuyor. 4.5G internet hızıyla kullanabileceğiniz uygulama içerisinde kaldığın yerden devam, hatırlatma, size özel profil ayarları gibi seçenekler mevcut.  Aboneliğiniz ile  5 farklı cihaz üzerinden kullanabilirsiniz.  6. bir cihaz veya farklı bir cihaz üzerinden daha izlemek isterseniz cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.  Ek paketler seçenekleri ise;

  • SinemaTV Paketi ile bilgisayarınızdan www.turkcelltvplus.com.tr adresine girerek sinemanın olmazsa olmaz 1001 filminin yayınlandığı SinemaTV 1001 kanalını, yabanci dizilerin yayinlandığı Dizi TV kanalı , macera, aksiyon, korku ve gerilim filmlerinden oluşan SinemaTV Aksiyon kanalını izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ Ev ve Ev Eğlence ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. SINEMATV yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
  • +Eğlence Paketi ile Yüzlerce film, en popüler diziler, plus kategorisinde sizin için seçilen videoları izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ana paketlerinden herhangi biri ile birlikte ek paket olarak satılmaktadır. EGLENCE yazıp 2222’ye göndererek üye olabilirsiniz.
  • +Çocuk Paketi: Çocukların eğlenirken yepyeni şeyler öğreneceği eğitici videolar bu pakette. Üstelik Turkcell TV+ abonelerine ücretsiz!
  • Turkcell Akademi Paketi ile Turkcell Akademi’nin hazırladığı İnovasyon, Kişisel Gelişim ve Liderlik alanlarında aradığınız tüm eğitim videoları bu pakette! Tüm Turkcell TV+ kullanıcılarına ücretsiz!
  • Ek Profil Paketi ile aile fertleriniz için ek profil oluşturarak Sosyal TV, favori yönetimi, ebeveyn kontrolü gibi özellikleri kişiselleştirebilirsiniz. +Ek Profil Paketi ile ekstra 1 ek profil oluşturma hakkı alabilirsiniz.
  • +100 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +100 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.
  • +250 Saat Kayıt Paketi ile Turkcell TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt alanınızı +250 saat kayıt paketi ile arttırabilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sistemde tutulur.

Uygulama ile ilgili detaylı bilgiye http://www.turkcell.com.tr/servisler/turkcell-tv linkinden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here