window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-92822422-1');

Turkcell Fizy Nedir, Nasıl Kullanılır

Turkcell Müzik Servisi ücreti dahil tamamen yenilenerek yeni bir isim ile müzik severlerin karşısına çıktı. Fizy ismini alan bu yeni uygulama ülkemizde Apple Music ve Spofity kadar popülerlik kazanmış durumda. İşte uygulamayı kullanmak ve hakkında fikir edinmeniz için önemli bilgiler.

Öncelikle hangi operatörde olduğunuz  önemli olmadan uygulamayı online mağazadan alarak kullanabilirsiniz. Turkcell'li aboneler internetlerini harcamadan milyonlarca şarkıyı dinleme imkanı bulunuyor. Uygulama içeriğinin oldukça geniş olduğunu söyleyelim. Ruh halinize göre melankolik, mutlu, dikkatli, parti kafası gibi birçok ayrı müzik listesi hazırlanmış durumda. Ücretlendirme konusunda ise Spofity ve Apple Music'e göre çok daha uygun olduğunu söylemek gerekir.Özellikle Turkcell faturalı aboneler 1 yıllık taahhütle ayda sadece 3 TL'ye uygulamadan yararlanabiliyor. Milyonlarca şarkıyı ücretsiz dinlemenin yanında reklamsız ve ayrıca video izleme imkanı sunuyor. İnternetin olmadığı zamanlarda da daha önce oluşturmuş olduğunuz çevrimdışı listesi ile de internetsiz ortamda müzik keyfine devam edebilirsiniz. Turkcell Platinum aboneler için ise Turkcell TV+'de olduğu gibi ücretsiz olarak sunuluyor. Faturalı ve faturasız Turkcell aboneler sadece bir SMS ile Fizy aboneliğini başlatabiliyor.

Normal bir aboneliğin ücreti ise 6.99 TL, video müzik üyeliğinin ücreti ise 9.99 TL. Apple Store ve Google Store'den alacak kullanıcılar için ise ücret farı bulunuyor. Android kullanıcıları müzik üyeliğini 6.99 TL'den, video müzik üyeliğini 9.99 TL'den alırken, iOS için ise müzik üyeliği 7.99 TL, video müzik üyeliği 12.99 TL. Bu üyeliklerin dışında tekil şarkı indirme ve şarkı indirme paketleri bulunmakta. Aylık 25 şarkı indirme 4.99 TL, aylık 50 şarkı indirme 6.99 TL, Haftalık 25 şarkı indirme üyeliği ise 1.99 TL'den kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca tek şarkı indirmenin ücreti de 0.89 TL ile 1.29 TL arasında değişiyor.

Yorumlara Bak