Turkcell Akıllı Depo Nasıl Kullanılır

54

Telefonlarda bulunan mevcut hafıza çoğumuza yetmez. Bunun ile birlikte özellikle resim ve videolarımız bilgisayar veya flash disklere attıktan sonra yeniden telefon hafızasını kullanmaya devam ederiz ancak online depolama servislerinin çıkması ile beraber sahip oldukları güvenli ortam ve hızlı erişim sayesinde bilgisayarlar ve flash diskler ikinci plana atıldı.Biz de size belli bir kotaya kadar ücretsiz kullanabildiğiniz Turkcell Akıllı Depo hakkında bilgi aktaracağız.

Öncelikle servisi kullanabilmeniz için  Turkcell abone olma şartı gerekmiyor, farklı operatör abonesiyseniz de kullanabilirsiniz. Cihazınız da Android (4.0 ve üzeri) ve iOS (5.1.1 ve üzeri) işletim sistemi olması gerekir. Akıllı Depo’ya mobil uygulama üzerinden, akıllı cihaz sahibi olmayan kullanıcılar ise http://www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden ulaşabiliyor.Uygulamayı yükleyip açtıktan sonra Turkcell abonesiyseniz 3G mobil internet üzerinden bağlıysanız mevcut Turkcell hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. www.turkcell.com.tr/akillidepo web adresinden de Turkcell Şifreniz veya yeni bir hesapla giriş yapabilirsiniz. Eğer Turkcell abonesi değilseniz kayıt olurken girdiğiniz telefon numaranız ya da e-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifrenizi yazarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Ayrıca www.turkcell.com.tr/akillidepo web adresinden de belirlediğiniz şifreniz ile Akıllı Depo’ya ulaşabilirsiniz.

Ücretlendirme ise uygulamayı deneme amaçlı 1 GB hediye ediliyor. Ayrıca bazı Turkcell abonesi iseniz bazı paketlerde ve Platinum aboneler için belirli bir kota ücretsiz sunuluyor. 50GB Paket (50 GB saklama alanı) 3,90 TL/ay (Turkcell) -2,69 TL/ay (App Store Google Play) 2.5TB Paket (2,5TB saklama alanı) 19,90 TL/ay (Turkcell) – 20,99 TL/ay (App Store Google Play) şeklinde diğer paketleri de mevcut.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here