Türk Telekom Cihaz Yenileme Kampanyası

29

Eskisini Getir Yenisini götür kampanyalarından biri de kuşkusuz Türk Telekom ile güçlerini birleştiren Avea Cihaz Yenileme Kampanyası.

Kampanya kapsamında marka ve modeli ne olursa olsun çalışır durumdaki akıllı telefon modelinin olması kullanıcı avantajında olacaktır, bunun ile birlikte cihaz yenileme kampanyasında yaklaşık 1000 adet farklı marka ve modelde eski cihaz kabul ediliyor. Ayrıca Apple marka cihazlarda güvenlik kilidi kaldırılmış ve Apple ID sıfırlanmış şartı bulunuyor.

Verdiğiniz cihaza alacağınız indirim bedeli en fazla yeni cihazın kontratlı fiyatının yarısına kadar izin veriliyor, yani çok pahalı eski bir telefon verip orta düzey yeni bir telefon almak çok akıllıca olmayacaktır.Çalıntı durumdaki cihazlar, IMEI numarası kopyalanmış cihazlar veya BTK sisteminde kaydı olmayan telefonlar kabul edilmemektedir. Eski cihazını getirerek kampanyaya katıldıktan sonra eski cihazını geri isteme veya kampanyayı bu kapsamda iptal etme şansınız olmayacaktır.

Yeni alacağı cihazın kontratlı kampanya koşullarını sağlayan herkes, BTK IMEI kaydı olan eski cihazını Avea bayilerine getirerek cihaz yenileme kampanyasından faydalanabilir. Cihaz Yenileme Kampanyası’ndan faydalanırken en fazla 3 adet eski cihaz değerlendirilir. Alacağınız yeni cihaza uygulanacak olan indirim tutarı, getirdiğiniz eski cihazların marka modeli ve fiziki koşullarının değerlendirilmesi sonucunda belirlenecek eski cihaz bedellerinin toplamına göre hesaplanıyor. Bunun ile birlikte kampanyanın geçerlilik tarihi ise 30 Eylül 2016 olarak belirlenmiş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here