Türk Hackerlar Çin Seddine Saldırdı

4

Türk Hackerlar Doğu Türkistan’da Müslümanlara yapılanlara karşılık olarak Çin Devlet Sitelerini çökertti. Cyber-Warrior Akıncılar Hack Grubu tarafından gerçekleştirilen saldırı Çin Devlet Sitelerine zor anlar yaşattı.

Sincan Özerk Bölgesinde Çin’in yaptığı zulme sessiz kalmayan Cyber-Warrior Akıncılar olarak bilinen Hacker Grubu, Çin Komünist Partisi, Halk mahkemesi, HongKong üniversitesi gibi birçok Devlet Sitelerini çökertti. Sitelere 16 Türk Devletinin Bayrağını koyan hackerlar birde not bıraktı.

akincilar-cin-devlet-sitelerini-cokertti

Hackerların bıraktığı notta Nahl Suresinin 85. ayetiyle birlikte “Adalet için en buyuk talihsizlik, devleti idare edenlerin zalimliğidir. Zalimin zulmü varsa, mazlumun da Allah’ı var. Elbette bu yaptığınız zulüm hesapsız kalmayacaktır. Biz Akıncılar olarak, mazlumun zalime karşı haykırmasıyız. Biz şanli Akıncılarız” ifadeleri yer alıyordu.

Hack grubunun verdiği açıklamada Müslümanların sessizliğine dikkat çekerken hiçbir şey yapılmamasından yakındı. Kur’an’dan örnekler veren grup Allah’ın intikamının alacağını söyledi. Aynı zamanda Hacker Grubu Çin Sitelerine saldırılarının devam edeceğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here