Tinder Fake Ülke Seçimi (Ücretsiz Sürüm)

245

Tinder son zamanların en popüler uygulamalarından birisi. Peki Tinder’ı satın almadan da normal sürümde mevcut lokasyonunu değiştirebileceğinizi biliyor muydunuz?

Tinder nedir? Bilmeyenler için bu uygulamayı hemen açıklayalım. Bu uygulama gerekli kayıtları yapıp başlattığınız zaman, karşınıza çevrenizde yani size yakın yerlerde bulunan insanların fotoğraflarını gösteriyor. Siz de beğendiğinizi sağa beğenmediğinizi sola çekerek bir sonrakine geçiyorsunuz. Eğer sizin beğendiniz de sizi beğenirse o zaman karşılıklı olarak sohbet etmeye başlayabiliyorsunuz. Tabi bu ücretsiz sürümü için geçerli, ücretli sürümünde siz birisini beğendiğiniz zaman karşı tarafa bildirim gidiyor ve bu sayede sohbet kurma ihtimaliniz güçleniyor.

Aynı zamanda full sürümde mevcut lokasyonunuzu yani ülkenizi değiştirebiliyorsunuz. Bu sayede dünyanın her yanındaki insanlarla konuşabiliyorsunuz. Bunun için 9.99$ ödemeniz yeterli. Peki ama siz para vermek istemiyorsanız ne olacak?

Aslında Tinder’ın ücretsiz sürümünde de farklı ülke seçmek mümkün. Bunun için aşağıdaki görsellerde yer alan adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. İşte Tinder Fake ülke seçim kılavuzu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here