Bu Telefon Tam 30.000 Dolar!

Eğer bir akıllı telefon için 3-4 bin TL'nin çok fazla olduğunu düşünüyorsanız, o zaman tam 30.000 dolar değerindeki bu telefon için yorumlarınızı alalım.

Gresso, bu isim sizler için bir şey ifade etti mi? Eğer etmediyse merak etmeyin teknolojiyle çok içli dışlı olmayan kişiler için bu çok normal. Bu firma, Dünya'nın en pahalı akıllı telefon modellerini tasarlayan, onları akıl almaz fiyatlardan satışa sunan bir firma.

Şirket tarafından yeni tanıtılan ve Gresso Meridian Diamond Edition ismini alan bu telefon, şu ana kadar ki en pahalı Gresso modellerinden birisi. 26 Aralık'ta ön siparişe çıkacak olan bu telefonu bu kadar pahalı yapan şeylerin başında sınırlı sayıda üretilmesi geliyor. Öyleki bu telefona sahip olacak kişilerin sayısı Dünya genelinde sadece 450!

Tabii tek başına az sayıda üretilmesi bu telefonun pahalı olmasını açıklamaya yetmez. Mediain Diamond Edition isminden de anlayacağınız üzere elmas işçiliğine sahip bir cihaz. Hani elmaslar nerede diye merak ediyorsanız söyleyelim, gördüğünüz her tuş 1 karat elmas ve titanyum karışımıyla elde edildi.

Eğer elmas beni aşar diyorsanız o zaman tuşların sadece titanyumdan olan modelini 3.000$ karşılığında ya da tuşları altın olan modelini 5.000$ karşılığında satın alabilirsiniz. Peki bu telefonun teknik özellikleri neler?

Şu an için maalesef Gresso modelinin teknik özellikleri konusunda çok fazla bilgi sahibi değiliz, ancak bildiğimiz başlıca özellikler 32GB dahili depolama alanına sahip olduğu ve çift Sim kart desteği sunduğu.

Sayfa: 1 2 3 4 5