Syma X8W Drone Almayı Düşündünüz mü?

30

Dronelerin hayatımıza ne kadar hızlı bir şekilde girdiği ilginç bir durum olsa gerek.  İş alanından, internet sağlayıcısından bir selfie gerecine kadar tüm görevleri üstlenebiliyor. Siz de drone keyfi yaşamak isterseniz Syma X8W Wi-Fi 2.4Ghz RC Drone tam size göre.

Drone sahibi olmak bir uçurtma sahibi olmak, oyuncak uzaktan kumandalı bir helikoptere sahip olmak, uçabilen bir keşif aracına sahip olmak veya selfie çeken uçan bir gereçe sahip olmakla aynı anlamı taşıyor. Yavaş yavaş insanlar bu oyuncak droneleri kullanmaya başlıyor. Siz de bu cihazlara sahip olmak isterseniz bizim size önereceğimiz drone Syma X8W Wi-Fi 2.4Ghz RC Drone  kendi etrafında yatay dönebilme taklacı güvercin gibi  dikine takla atabilme özelliğine sahip, tek tuşla geri çağırabiliyorsunuz.Ürün değiştirilebilir kameraya sahip olan X8W Wi-Fi sayesinde görüntüyü telefonunuza aktarıyor. Cihaz üzerinde yer alan  “Eve Dön” butonu sayesinde Syma Drone‘unuz başlangıç pozisyonuna geri dönüyor. 12 metre yüksekliğe kadar çıkabilme özelliğine sahip.  Syma Drone ile kolay bir uçuş deneyimi sağlıyor. Üzerinde yer alan kamerası sayesinde keşfetmek istediğiniz yerleri görme imkanınız olacak. Üsteli cihaz 500-600 TL arasında bir fiyat etiketine sahip.

6 YORUMLAR

  1. Gercekten kullanim pek kolay degil. Hatta dun tarlada ucururken yandaki tarlaya dustu kaybettim bugun zorla bulabildim. Yani bi sure sonra kontrolu kaybediyorsun. Ama takla atiyor bu dogru. Eve don tusu yok bence

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here