Survivor 2017’nin Google’da En Çok Aranan İsimleri

23

Aslına bakarsanız her hafta Türk kullanıcıların Google’da en çok neyi aradığına dair haberler yapıyoruz. Fakat bugün bir değişiklik yapalım dedik ve Survivor 2017’nin Google’da en çok aranan isimlerini sizlere haberleştirmeye karar verdik.

Survivor 2017 tüm hızı ile başladı ve yine milyonları ekranlara kilitlemeyi başardı. Birbirinden hızlı ve güçlü yarışmacıların yer aldığı programda, Şakşuka şarkısı ile ün kazanmış olan Tarık Mengüç ve golleri ile hem Beşiktaşlıları hem de Türk A Milli takımı coşturan İlhan Mansız da yer alıyor.

Artık yarışma başladığına göre favoriler hakkında da yavaş yavaş tahminler yapıyorsunuzdur. Herkesin de bir tuttuğu kişi veya favorisi vardır elbette. Ancak çoğunluğun ne dediği çok daha önemli. Zira yarışmacıların akıbeti, alacakları sms’lere göre belirleniyor. Bu anlamda kimin daha çok hayranı varsa, o kişi adada kalmayı başarıyor.

Geçelim haberimizin asıl kısmına. Google üzerinden en çok aranan isim de tabii ki bizlere çok önemli bir ip ucu veriyor. Söz konusu arama motoru üzerinden en çok aranan isim hali hazırda belki de en çok sms sayısına sahip olan kişi olacak. Ancak gene de ilk haftalar olması nedeniyle kesin konuşmamakta yarar var.

Çünkü bu yarışmada gerçekten de neyin ne olacağı hiç belli olmuyor. İsterseniz sözümüzü de daha fazla uzatmayalım ve Survivor 2017 yarışmasında en çok aranan isimlere bir göz atmış olalım! Bakalım listemizde hangi yarışmacılar yer alıyor?

İlhan Mansız

Ilhan Mansiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here