Surface Book MacBook Pro Retina 2015 Karşılaştırması

52

Surface Book MacBook Pro Retina 2015 Karşılaştırması incelememizde, 2015 yılına kelimenin tam anlamıyla damgasını vurmuş iki süper cihazı mercek altına alıyoruz.

2015 yılı Microsoft açısından son derece verimli bir yıl oldu. Ancak özellikle Surface Book ve SUrface Pro 4 modelleri, tablet-bilgisayar piyasasına bomba gibi düştü. Bildiğiniz gibi daha önce bu iki cihazı da daha birçok yeni cihazı da Tablet-PC Karşılaştırma kategorimizde karşılaştırmıştık. Bugünse iki ezeli rakibin iki süper bilgisayarını mercek altına alacağız: Surface Book ve Macbook Pro Retina 2015.

Bildiğiniz gibi Apple MacBook cihazları için bilgisayar kavramını kullanmamakta, bunun yerine kendi ismini telaffuz etmekte. Ancak bilgisayarın sözlük manasına baktığımız zaman, aslında telefon da, akıllı saatte ve doğal olarak MacBook’da bir bilgisayardır. Bu yüzden, Surface Book MacBook Pro Retina 2015 Karşılaştırması için iki süper bilgisayarın çarpışması tanımlamasını yapmak son derece yerinde olacaktır. O zaman başlayalım?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here