Samsung, Türkiye’nin En Beğenilen Tüketici Elektroniği Şirketi Seçildi

0
0

Samsung Electronics Türkiye, Capital Dergisi tarafından düzenlenen ve bu yıl 16’ncısı gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” Araştırması’nda “Tüketici Elektroniği” kategorisinde zirveye yerleşti

Samsung Electronics Türkiye, Capital Dergisi tarafından 500’ü aşkın şirketten 1.600’e yakın yöneticinin katılımıyla 16’ncısı gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında, Tüketici Elektroniği kategorisinin birincisi oldu. Yapılan araştırmada, kurumlar öncelikli olarak bölge-ülke ekonomisine sağladıkları katkı, bilgi ve teknoloji yatırımları, güvenilir şirket olma kriterlerine göre değerlendirildi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Dae Hyun Kim ödülle ilgili olarak yaptığı açıklamada “Capital’in “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında “Tüketici Elektroniği”nin en beğenileni seçilmek bizim için son derece gurur verici. Samsung olarak, 50 yıla yakın bir süredir tüm dünyada, ürettiğimiz yenilikçi teknolojilerimiz ve hizmetlerimizle, insanları yeni olasılıklarla buluşturmaya çalışıyoruz. Bu araştırma da, ‘Dünyaya İlham Ver, Geleceği Oluştur’ vizyonumuz çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarımızın, markamıza duyulan güven ve beğeni anlamında başarılı sonuçlar verdiğini bir kez daha bizlere gösterdi.” dedi.

Liderliği Güney Koreli teknoloji devi alırken sıralamada ikinciliği ise Arçelik aldı. Üçüncü sırada ise özellikle konsol alanında lider konumda bulunan Japon şirket Sony yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here