Samsung Galaxy Tab 3 Özellikleri Sızdırıldı

18

Bir süredir ardı ardına gelen akıllı telefon haberleri, hem bizleri hem de sizleri tablet dünyasından uzaklaştırmış olabilir ancak bizi bu uykudan uyandıran isim yine Samsung oldu.

Samsung’un merakla beklenen yeni tablet modeli Galaxy Tab 3’ün teknik ve donanımsal özellikleri ile alakalı oldukça kesin bilgiler sızdırıldı. Gelen ilk bilgilere göre Tab serisinin bu yeni üyesinin Şubat sonunun sonlarına doğru düzenlenecek olan Mobile World Congress (MWC)’de tanıtılacağı neredeyse kesin gibi.

Samsung Galaxy Tab 3

Aslında bu tablet için daha erken bir tanıtım ve dolayısıyla da daha erken bir çıkış tarihi bekleniyordu, ancak Galaxy Note 7‘de yaşanan sorunlar nedeniyle bu beklenen tarihte önemli değişiklikler yapılmak zorunda kalındı. Aynı dertten muzdarip olan Galaxy S8’in MWC’de tanıtılıp tanıtılmayacağı konusunda ise henüz net bir bilgi yok.

Galaxy Tab 3’e geri dönecek olursak, bu cihazda Exynos 7420 işlemci olacak. 4GB RAM ve USB Type-C şarj ve veri portu ile home tuşuna entegre parmak izi okuma özelliği diğer önemli özellikler. Cihazın yani Galaxy Tab 3’ün muhtemel fiyatı hakkında ise henüz kesin bir bilgi bulunmuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here