Samsung Galaxy S8 vs LG G6 Ön Karşılaştırması

50

2017 için en önemli Android telefonların başında pek tabii ki de Samsung Galaxy S8 ve LG G6 geliyor. Hemşehri olan bu iki şirketin aynı zamanda da çok önemli bir rekabete girişeceği açık. Heyecanla beklediğimiz telefonların ön karşılaştırması ise haberimizde!

Bir yanda Galaxy Note 7 skandalı sonrasında bir türlü kendine gelemeyen ve 12 milyondan fazla kullanıcısını kaybeden Samsung, diğer yanda ise ortaya koyduğu akıllı telefonları ile bir türlü beklentileri karşılayamayan LG. İki dev şirket de Güney Koreli ve birbirlerini yakından tanıyor. 2017’nin ilk büyük kapışması Samsung Galaxy S8 ve LG G6 arasında olacak. Bahsi geçen telefonlara dair son dakika bilgileri ve bu bilgilerden yola çıkarak yaptığımız ön karşılaştırmayı sonuna kadar okuyarak cihazlar hakkında en önemli detayları anlayabilir ve kararınızı netleştirebilirsiniz. İşte Galaxy S8 vs LG G6!

Samsung Galaxy S8 vs LG G6

Galaxy S8

galaxy-s8-çıkış-tarihi

Tüm gözler Galaxy S8‘de. Note 7 fiyaskosunun ardından itibarı zedelenen ve güvenilirliğini büyük oranda yitiren Güney Koreli dev şirket kaybettiği kullanıcılarını tekrardan kazanabilmek adına yeni amiral gemisine büyük önem veriyor. Bu kapsamda cihazı en üstün özellikler ile donatmaya çalışan firmanın telefonun tanıtımını bir ay daha ertelemesi ise dikkat çekmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here