Samsung Galaxy S8 Fotoğrafları Sızdırıldı!

Hemen herkesin heyecan ile beklediği telefonların başında gelen Samsung Galaxy S8 resmen görüntülendi! Bahsi geçen cihaz hakkındaki son dakika detayları ve bilgileri ile beraber çekilen fotoğrafları da haberimizde!

Note 7 fiyaskosunun ardından kaybettiği itibarı geri kazanmak isteyen Güney Koreli dev şirket Samsung, yeni amiral gemisinden tabii ki de çok şeyler bekliyor. Bir rezilliğe daha tahammülü olmayan firmanın son kurşununu iyi değerlendirmesi gerekiyor. Zira bu telefonda da beklenmedik ve kronik bir problem ortaya çıkarsa Samsung'un da sonunun Nokia gibi olacağı konuşuluyor. Ancak mühendisler bu defa kendinden fazlasıyla emin ve telefonun başarıya ulaşacağına inanıyorlar. Piyasadaki en iyi işlemciyi hiçbir Android cihaza kaptırmayarak önemli bir avantajı cebine koyan Galaxy S8, çerçevesiz olması beklenen ekranı ile de çok şey vaat ediyor. 5.8 inç ve 6.2 inç olmak üzere iki farklı versiyonu piyasada göreceğimiz cihazın ekranındaki en ve boy oranı da değişime uğruyor.

Gelişmiş kişisel asistanı Bixby ile doğru bir iletişim sağlamaya hazırlanan Galaxy S8, kullanıcılarını tatmin edecek düzeyde kameralara sahip olacak. Kamera demişken, parmak izi sensörünün kameranın hemen yanında olacağını (yani arka tarafa yerleştirileceğini) belirtmekte de fayda var. Son olarak telefonun harici bir monitöre bağlanarak masaüstü olarak çalışma olasılığı bulunuyor. Bunun ilerleyen dönemlerde netleşmesini umut ediyoruz.

Ayrıca Samsung'un yeni amiral gemisinin fotoğraflarının çekildiği de iddia ediliyor. Bu fotoğraflar yukarıda belirttiğimiz tanımlamalara ve tasarıma aynen uyuyor. Tabii ki bu uyumluluk, bahsi geçen fotoğrafların amiral gemiye ait olma olasılığını güçlendiriyor. Telefon hakkında en önemli bilgi ve detayları sizlerle paylaştıktan sonra isterseniz sözü daha fazla uzatmadan söz konusu fotoğraflara bir göz atmış olalım!

Sayfa: 1 2 3