Samsung Galaxy S7- S7 Edge Patlıyor mu?

3

Yakın zamanda yaşadığımız Samsung Galaxy Note 7 patlama skandalı, akıllara Güney Koreli teknoloji devinin diğer telefonlarını getiriyor.

Galaxy Note 7’nin dünyanın dört bir yanından gelen patlama haberlerinin ardından piyasadan çekilmesi, Samsung’un diğer amiral gemilerinin de sorgulanmasına neden oluyor. Note 7‘nin böylesi bir skandala imza atması, haliyle Güney Koreli teknoloji devinin bir önceki akıllı telefon modeli olan Galaxy S7-S7 Edge cihazlarını akıllara getirdi.

Birçok kaynakta S7 modellerinin de tehlikeli olduğu, Samsung’un bu konuda da bir şeyler yapması gerektiği yönünde haberler çıkınca Samsung’da konuyla alakalı olarak resmi bir paylaşımda bulundu. Şirket tarafından yapılan açıklamada;

“Samsung, Galaxy S7 ailesinin kaliteli ve güvenli olduğundan sonuna kadar emin. Bugüne kadar sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde 10 milyonun üzerinde satan bu cihazın, birbiriyle alakalı ya da benzer şekilde gerçekleşen ve bir seri olarak nitelendirilebilecek herhangi bir patlama vakası bulunmamaktadır. Bir kez daha belirtmek gerekirse Galaxy S7 ailesi sorunsuz ve güvenli bir modeldir.” ifadeleri kullanıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here