Samsung Galaxy Note 7 vs iPhone 7 Hız Testi

4

Samsung Galaxy Note 7 vs iPhone 7 Hız Testi ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7’ler ABD’de satışa sunulmaya başlandı. İşte iki cihazın performans karşılaştırması.

Bildiğiniz gibi Samsung haftalardır Note 7’yi satın alanlara cihazı derhal geri getirmelerini ve yenilenmiş Galaxy Note 7’lerle değiştirmesini söylüyor. Bu konuyla ilgili bir güncelleme bile yayınladı. Bu güncellemede kullanıcılara Samsung Galaxy Note 7’leri şarj etmemelerini, kapalı tutmalarını ve en yakın Samsung İletişim Merkezi’ne getirip değişim talep etmelerini önerdi. Bu yenilenmiş Note 7’lerin ana ekrandaki pil göstergesi yeşil iken henüz değiştirilmemiş olanların gri.

Aşağıdaki videoda henüz değiştirilmemiş bir Note 7 görüyoruz. Bu cihaz ile iPhone 7 sıkı sıkıya bir rekabet içinde. Yapılan Samsung Galaxy Note 7 vs iPhone 7 Hız Testi sonucunu aşağıdaki videoda görebilirsiniz. Ancak şimdiden söylememiz gerekirse iki telefonun da daha hızlı çalıştığı alanlar mevcut. Örneğin iPhone 7 oyunları daha hızlı bir şekilde çalıştırırken Samsung Galaxy Note 7 telefon, mesajlaşma, internet gibi temel programları daha hızlı açıyor. İşte o hız testi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here