Samsung Galaxy A7 2017 Özellikleri ve Fiyatı

82

2017 yılının çok daha renkli bir teknoloji dünyası sunacağını sizlere belirtmiştik. Bu doğrultuda ilk haberler gelmeye başladı ve Samsung Galaxy A7 2017 modelinin özellikleri açıklandı. Detaylar haberimizde!

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung; bir önceki senenin zararlarını kapatmak ve kullanıcılarına çok daha güzel akıllı telefon deneyimleri sunmak adına şimdiden harekete geçti. Bu doğrultuda çalışmalarını yürüten şirket yetkilileri rakiplerinden oldukça hızlı davranarak Samsung Galaxy A Serisinin özelliklerine dair önemli gelişmeler ortaya koydu. Galaxy A7 2017 modelinin özelliklerine isterseniz kısaca değinmiş olalım.

Galaxy A Serisi 2017

Galaxy A7 2017 Özellikleri

Samsung yeni modelinde Galaxy S7 ailesinden esinlenmiş ve kullanıcılarını tatmin etmek adına yeni cihazını üstün özellikler ile donatmış. A serisinin yeni yılda bildiklerimizden de öte sürpriz özelliklerle gelebileceğini de ifade ederek elimizdeki bilgilere yavaş yavaş değinelim.

A7 2017; 5.7 inç boyutu Super AMOLED panel kullanılıyor. Ayrıca telefonda 1.9 GHz frekans hızına sahip sekiz çekirdekli işlemci var. Bunun yanı sıra 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, 256 GB’a kadar destek sunan MicroSD kart desteği telefonun önemli özellikleri arasında yer alıyor. Tabii parmak izi okuyucu ve suya dayanıklılık da unutulmaması gereken şeyler.

Galaxy Note 7 modelinde batarya konusunda çok büyük sıkıntılar çeken firma bu kez aynı hataya düşmek istemiyor. Galaxy A7 2017; bu anlamda da daha sağlam olacak ve 3.600 mAh bataryası ile kullanıcılarını memnun edecek. Bahsi geçen cihazın fiyatı hakkında ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor. Galaxy A5 2017 ve Galaxy A3 2017 özellikleri de açıklandı. Bunları da sitemizden takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here