Samsung Galaxy A5 Özellikleri Belli Oldu

13

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung; geçtiğimiz yılın kötü izlerini silmek adına seneye hızlı giriyor. Bu anlamda Galaxy A5 2017 de duyuruldu ve de özellikleri belli oldu. Detaylar haberimizde!

Güney Koreli şirket Samsung Galaxy A Serisinin 2017 versiyonlarını resmen duyurdu. Duyurularda bu sene çıkacak olan bu modellerin özellikleri de belli oldu. Bu doğrultuda biz de sırası ile Galaxy A7 2017, Galaxy A5 2017 ve Galaxy A3 2017 özelliklerini sizler ile paylaşıyoruz. Eğer Galaxy A7 2017 özellikleri hakkındaki haberimizi hala okumadıysanız buraya tıklayarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz!

Galaxy A3 2017

Samsung Galaxy A5 2017 Özellikleri

Şimdi gelelim Galaxy A5 2017 özelliklerine. Bu modelde ise 5.2 inç boyutlu Super AMOLED ekran kullanılacak. Arka ve ön tarafta 16 MP iki kamera bulunacak olan cihazda bu kameraların diyafram açıklığı f/1.9 olacak. Bunların haricinde telefonun 1.9 GHz frekans hızına sahip işlemci, 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza gibi özellikleri bünyesinde barındırdığını da ifade etmekte fayda var.

3.000 mAh batarya ile iyi bir deneyim sunacak olan Samsung Galaxy A5 2017; artık telefonlar için sıradan bir özellik olan parmak izi tarayıcısına da sahip. Bu sene A Serisinin en sevindirici özelliği olan suya dayanıklılık tabii ki bu telefonda da mevcut. Bu noktada IP68 sertifikasının bulunması; suya dayanıklılığın hangi derece olduğunu gösteren önemli bir etmen.

Tasarımsal anlamda çok büyük yenilikleri beklemediğimiz A Serisi; öyle görünüyor ki bu sene çok can yakacak. Bu özelliklerin yanında fiyat anlamında da uygun bir çizgi sergilenir ise bahsi geçen modellerin yok satacağına eminiz. Tabii temennimiz yine kronik sorunların ortaya çıkmaması.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here