Pokemonlar Ve Evrim Geçirmiş Halleri

404

Herkesin bildiği üzere mobil oyun dünyası şu anda Pokemon Go adlı oyunun piyasaya gelmesi ile çalkalanıyor. Beklenenden çok daha fazla ilgi gören sanal gerçeklik oyunu haberimize konu oluyor!

Pokemon Go çıktığı günden bu yana herkesin dilinde! Şu anda Avrupa için çıkışını gerçekleştirmeyen söz konusu yapım yine de belirli programlar sayesinde ülkemizde de oynanılabiliyor. Gerçek dünyada gezerek pokemon yakalayabileceğiniz muhteşem bir oyun olan Pokemon Go, bizleri yeniden pokemon dünyasının içerisine çekiyor. Sokakta gezerken gerçek oyuncular ile maçlar yapabileceğiniz, dolaşırken birbirinden farklı pokemonlar yakalama fırsatı bulabileceğiniz oyun ilgi görmeye devam ediyor. Pokemon Go için birçok önemli detayı paylaştığımız haberlerden sonra şimdi de pokemon dünyasının en önemli üyelerini önünüze seriyoruz!

Bir pokemon yakaladığınız zaman onun gelişim sürecine şahit olmak ve sonrasında onun evrim geçirip çok daha farklı bir görünüme bürünmesini hepimiz isteriz elbette ki. Tabii ki dünya üzerinde sayısız pokemon var ve hepsinin evrim aşamasını sizlere anlatmak da çok kolay değil fakat biz yine de aklınıza takılacak veya takılmış olan pokemonların evrim geçirmiş versiyonlarını sizler ile paylaşacağız. Böylelikle bundan sonra hangi pokemon ile yola devam edip hangisi ile etmeyeceğiniz kararını çok daha net bir şekilde verebileceksiniz.

Dana önceki haberimizde de belirttiğimiz gibi, Pokemon Go oyununda hemen hemen bulduğunuz her pokemonu yakalamanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü bu size ve pokemonlarınıza seviye atlatacak birinci cinsten yöntemdir. Ancak yine de dana sonraki dönemlerde bu pokemonlardan bazıları ile yollarınızı ayıracak, bazıları ile yola devam kararı almış olacaksınız.

İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan pokemonların birinci, ikinci ve üçüncü hallerini bulabileceğiniz (bazı pokemonlar sadece bir defa gelişir) haberimizin detaylarına bakalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here