Home Oyunlar Mobil Pokemon GO’da En Çok Çıkan Pokemonlar

Pokemon GO’da En Çok Çıkan Pokemonlar

Pokemon GO, çıktığı günden bu yana bütün gençler tarafından ilgi ile karşılandı. Dünya üzerinde 70 milyondan fazla indirilen söz konusu yapım bazen zararlı olduğu konusunda ciddi anlamda konuşulsa da, bazen de komik hadiselere sebebiyet verdi.

Mobil oyun sektörünün en çok oynadığı oyun olarak bilinen Pokemon GO, tüm gençlerin ilgi odağı haline geldi. Küçüklüğümüzün vazgeçilmez çizgi filmi olan Pokemon, bu kez hikayesini kendimizin yazıldığı bir şekilde bizlere sunuldu. Sokaklarda pokemon arayıp onları gerçekten yakalamak ve geliştirmek fikri, aslında hiç de kötü değildi.

Pokemon GO hile skandalları ile sarsılsa da Niantic oyuncularının eleştiri ve görüşlerini dikkate aldı ve işe el attı. Biz kilometrelerce yürürken botlar sayesinde kıpırdamadan seviye atlayanların yaptığı bu hileler, büyük oranda engelledi.

Eğer siz de Pokemon macerasına başlamak ve iyi bir eğitmen olmak istiyorsanız bu haberi mutlaka okumalısınız. Zira Pokemon oynarken karşınıza en fazla çıkacak yaratıkları sizler için derliyoruz. Tabii ki de seviye atlamak için bütün pokemonları yakalamak işinize gelecektir fakat bir zaman sonra bu listemizdeki pokemonlardan sıkılacak ve hatta yakalamayı bırakacaksınız!

10- Eevee

Eevee, her zaman karşınıza çıkabilecek çok sevimli bir pokemon. Ayrıca gelişmiş halleri de su, ateş veya elektrik halini alıyor ve oldukça da güçlü oluyor.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here