Pokemon Go’da Bedava Pokecoins Elde Etme

12

Son zamanların en popüler mobil oyunu Pokemon Go her gün yeni bir şekilde haber olmaya devam ediyor. Ancak bugünki haberimiz oyunun hayranlarını bir hayli sevindirecek cinsten.

Pokomon GO son zamanların en iyi yükseliş yapan mobil oyunu olarak görülüyor. Daha önce küresel çapta bu kadar popüler olan bir mobil oyun çok çok azdı ki bunların başında Angry Birds geliyordu. İşte Pokemon GO takipçi kitlesiyle kızgın kuşları bile geride bırakmış olabilir.

Ne varki oyunu daha iyi oynayabilmek için başta poketopu olmak üzere birçok yardımcı iteme sahip olmamız gerekiyor. Her ne kadar bu itemlerin tamamına yakınını oyun içerisinden temin edebiliyor olsak da, yine de bu çoğu zaman yetersiz kalıyor ve çare de oyun parası olan Pokecoins’den geçiyor.

Örneğin 100 Coins’i 99 cent karşılığında satın alabiliyorsunuz ve 20 Poketop da 100 Coins’e karşılık geliyor. Bu oyunu oynamayan birisi için uygun bir fiyat gibi görünse de gün boyu elinde telefonla pokemon arayan birisi aslında bunun pahalı bir fiyatlandırma olduğunu biliyor.

İkinci bir çare 14.500 Coinsi 99$ olarak satın almak ancak bu da bir hayli yüksek bir mebla. Evet Coins olarak belki aylarca yetecek kadar fazla paranız oluyor ama diğer taraftan 300 TL gibi bir rakam ödemek bir hayli can sıkıcı.

İşte şimdi bu seçeneklere üçüncü bir ihtimal daha eklendi o da Google Opinion Rewards isimli uygulama. Google Play üzerinden ücretsiz olarak temin edebileceğiniz bu uygulama, size her gün 10 soru soruyor ve karşılığında da bildiğiniz doğru yanıt kadar Google Play kredisi veriyor. Siz de bu kredilerle Pokecoins alabiliyor ve bu sayede de bedava Pokecoins sahibi oluyorsunuz.

Şu an için uygulamanın sadece Android kullanıcılarına yönelik olduğunu ve iOS kullanıcılarının kapsam dışında kaldığını da söyleyelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here