PlayStation Türkiye'den Ödüllü Yarışma

Geçtiğimiz günlerde PlayStation Türkiye ödüllü bir yarışma düzenlediğini duyurdu. Yarışmaların ayrıntılarını ve yarışma sonucu dağıtılacak ödülleri aşağıdan okuyabilirsiniz.

Son zamanlarda genellikle Facebook ve Twitter beğeni sayılarını arttırmak için düzenlenen ödüllü yarışmaların bir benzerini de PlayStation Türkiye düzenliyor. PlayStation Türkiye'nin düzenlediği bu etkinlikte Yani Oyuncu musun ? Oyuncuysa nasıl bir oyuncusun ? sorularının cevapları aranıyor. Bir anket düzenleniyor. Bu anketin sonucunu Facebook ya da Twitter hesabında paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Yapılacak çekilişin sonucunda 1 kişi PlayStation 4 20. Yıl Özel Sürümü, 1 kişi PlayStation 4 1 TB Oyun Konsolu, 1 kişi PS Vita Taşınabilir Oyun Konsolu, 3 kişi 12 aylık PlayStation Plus Üyeliği ve 3 kişi de PlayStation 4 Dekoratif Kapak kazanacak.

Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken www.areyouplayer.com adresine giderek dokuz soruya cevap vermek. Verdiğiniz cevaplara göre oyuncu tarzınızı öğrendikten sonra adınızı, soyadınızı, adresiniz, telefonunuzu ve email adresinizi yazarak çekilişe katılabilirsiniz. Yarışmaya 5 Şubat 21 Mart tarihleri arasında katılım gerçekleştirebilirsiniz. Yarışma denilse de aslında 9 kısa soru ile sizlerin ne tip bir oyuncu olduğunuzu ölçmeye çalışan ve buna göre önceden belirlenmiş analizleri size uyarlayan bu etkinlikte temel amaç Facebook'ta hayran sayısını arttırmak. Eğer sıkı bir PlayStation oyuncusuysanız en ufak bir ihtimal dahi olsa bu tarz yarışmalara katılırsınız. Ancak 100 binlerce kişinin çekilişe katıldığı gerçeğini göz önüne alırsak ödüllerden birisinin size çıkma ihtimali oldukça düşük gözüküyor.