Pixel XL-Galaxy S7 Edge-iPhone 7 Plus Kamera Karşılaştırması

27

Teknoloji dünyası her zaman olduğu gibi yine hareketli. Bu haberimizde ise dünyanın en önemli amiral gemi modellerinin kamera karşılaştırmalarını yapıyoruz.

Teknoloji geliştikçe ortaya çıkan akıllı telefonlar da daha gelişmiş bir hal alıyor. Hem tasarımsal anlamda hem de özellikler boyutunda birkaç yıl öncesine kadar hayal dahi edemeyeceğimiz noktalara gelen yeni nesil modeller, bizleri şaşırtmaya da devam ediyor. Son olarak çıkan Google Pixel XL, Galaxy S7 Edge ve iPhone 7 Plus da bunların tipik birer örneği konumunda. Biz de bu telefonların en dikkat çeken yanı olan noktalarını, yani kameralarını sizler için karşılaştırıyoruz. İşte Pixel XL-Galaxy S7 Edge-iPhone 7 Plus Kamera Karşılaştırması!

Galaxy S7 Edge

2 YORUMLAR

    • Her iki side son derece iyi telefonlar. Burada sizin günlük hangi amaçlarla kullanacağınız kadar telefonların tasarımlarından hangilerinin size hitap ettiği de önemli. Yani hangisini alırsanız alın pişman olmazsınız. Bana kesin birisini söyleyin derseniz ben örneğin uzun süredir Android kullandığım için bir değişiklik olsun diye iPhone 6S alırdım. Ancak size başka türlü bir önerim olacak eğer iPhone alacaksanız sakın 16GB modelini almayın çünkü çevremde 16GB alıp da memnun olan sayısı neredeyse 0. Hiç bir şey yapmayanlar bile bu depolama alanını yetiremiyor. Yani iPhone 6S 64GB mı Galaxy S7 Edge mi diye karar vermeniz bütçenizi buna göre ayarlamanızı öneririm.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here