Pembe Renkli Galaxy S7 Geliyor

21 Şubat 2016 tarihinde Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung tarafından tanıtılan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için yeni bir renk seçeneği daha geliyor. Siyah, beyaz, platin altın ve gümüş renk seçenekleri ile takipçilerinin karşısına çıkan cihaz için pembe altın rengi de geliyor. Detaylar haberimizde!

Geçtiğimiz şubat ayında tanıtımı gerçekleştirilen ve gerek tasarımı, gerekse özellikleri ile dikkat çeken Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için yeni bir renk seçeneği daha geliyor. Özellikle toza karşı dayanıklılık ve suya dayanıklılık gibi sertifikalara sahip olan cihazlar için altın pembe renk seçeneği güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkacak. Şimdilik sadece ana vatanı Güney Kore'de görücüye çıkan pembe renkli Galaxy S7 modelleri, büyük ihtimalle çok yakın bir dönem içerisinde ülkemize de gelecek.

Hatırlanacağı üzere bu renk telefonları ilk olarak Apple piyasaya sürmüş ve gül altın rengi adı altında kullanıcılara sunmuştu. İlk olarak iPhone 6S ile gördüğümüz pembe renkli telefonlar, özellikle bayan kullanıcılar tarafından ilgi ile karşılanmış ve oldukça da beğenilmişti. Bakalım Samsung bu hamle sonucu kullanıcı sayısını arttırabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.