OnePlus 3 Samsung Galaxy S7 Kamera Karşılaştırması

37

OnePlus 3 uygun fiyatı ve güçlü donanımsal özellikleriyle dikkat çeken bir telefon. Peki bu telefonun kamerası nasıl dersiniz?

Akıllı telefonların en çok merak edilen özelliklerinin başında bu cihazların kamera performansları yer alıyor. Yeni bir akıllı telefon alırken en çok düşündüğümüz şey acaba bu telefonun kamerası nasıl, iyi mi, güzel çekiyor mu oluyor. Bugün OnePlus 3 Samsung Galaxy S7 Kamera Karşılaştırması ile bu soruya yanıt vermeye çalışacağız.

oneplus-cam-hh

Bildiğiniz gibi OnePlus 3 fiyat olarak Galaxy S7’e oranla bir hayli uygun. Tabii sadece bu uygunluk Galaxy S7’ye göre olan bir durum değil, LG G5, HTC 10, iPhone 6S gibi cihazlar da OnePlus 3’ün yanında bir hayli pahalı kalabiliyor. Bununla birlikte telefonun özelliklerine baktığımız zaman, gerek Snapdragon 820 işlemcisi olsun, gerek 4GB RAM’i olsun gerekse de kamerası olsun pek bir fark göremiyoruz.

İnsan böylesi bir durumda büyük bir ikilemde kalmıyor değil. Bir tarafta isim bir tarafta fiyat… Eğer sizin için önemli dediğiniz kriterlerden birisi kamera ise bu isim mi fiyat mı konusunda tercih yapmanıza yardımcı olabiliriz. Bakalım OnePlus 3 Samsung Galaxy S7 Kamera Karşılaştırması sonucunda hangisinin kamerası daha iyi diyeceksiniz.

Not: Tüm fotoğraflarda Birincisi OnePlus 3 ikincisi Galaxy S7

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here