Nexus 6P iPhone 6S Plus Karşılaştırması

27

Nexus 6P iPhone 6S Plus Karşılaştırması ile akıllı telefon dünyasının iki büyük ekranlı fabletini karşı karşıya getiriyoruz.

Nexus 6P, Huawei tarafından üretilmiş ancak Google menşeili bir akıllı telefon. Bildiğiniz gibi neredeyse 2015 yılının tamamında bu akıllı telefon ile ilgili haberler çıkmış ve nihayet geçtiğimiz Kasım ayında da Nexus 6P resmen satışa sunulmuştu. Bu karşılaştırma haberimizle birlikte, bir bakıma Nexus 6P İncelemesi’de yapmış olacağız.

Nexus 6P iPhone 6S Plus Karşılaştırması

Çünkü bu içeriğimizde, telefona dair her tür detayı, özelliği, artı ve eksi yönlerini sizlerle paylaşacağız. Aklınıza takılan her tür soruyu da yorum vasıtasıyla sorabilirsiniz. Karşılaştırmamızın öbür ucunda ise bir Apple cihazı olan iPhone 6S Plus yer alacak.

Bildiğiniz gibi iPhone 6S Plus Eylül ayı içerisinde tanıtılmış ve Kasım ayı gibi de Türkiye’de satışa sunulmuştu. Yine iPhone 6S Plus İncelemesi niteliğinde olmasını amaçladığımız çalışmamız sayesinde, bu telefona ait teknik ve donanımsal bütün özellikleri görebileceksiniz.

Nexus 6P ve iPhone 6S Plus Karşılaştırması ile amacımız, biri Android’in diğeri ise iOS’un temsilcisi olan iki güçlü cihazı bir pencerede görebilmek. Bu cihazların diğer rakipleri olan karşılaştırmalarını Telefon Karşılaştırma kategorimizde bulabilirsiniz dedikten sonra, isterseniz şimdi Nexus 6P iPhone 6S Plus incelememize geçelim.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here