Motorola Moto X 2017 Sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde LG G6'yı sızdıran @onleaks şimdi de Motorola Moto X 2017'yi sızdırdı. Cihazın tasarımı ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgiler veren bu video ve fotoğraflara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telefonun yeni versiyonunda çok büyük değişiklikler olmasa da kilit değişiklikler olduğunu söyleyebiliriz. Motorola Moto X 2017'nin eğri bir ekrana sahip olduğu görülüyor. Yani telefonda 2.5 d ekran kalınlığı mevcut değil. Bu da şüphe yok ki maliyeti düşürecek. Aşağıdaki fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla telefon, amiral gemisi olarak gelmeyecek. Örneğin Lenovo, Moto Z'de USB Type -C teknolojisine yer vermişti. Ancak Moto X 2017'de MicroUSB teknolojisine geri dönülüyor. Bununla birlikte arkadaki kamera yüzünden telefonun kalınlığının yaklaşık 9.5 mm olduğunu söyleyebiliriz. Moto Z'nin kalınlığı bu rakamın yarısı kadardı. Yani 5.2 mm.

Moto Z'de 5.5 inç büyüklüğünde bir ekran bulunurken Motorola Moto X (2017)'de 5.2 inçlik bir ekran bulunuyor. Hem çift kameranın olmayışı hem de stereo hoparlörün bulunmayışı cihazın amiral gemisi olmadığını kanıtlıyor. Son olarak Lenovo orta segment olacak olan bu telefonu MWC 2017'de veya CES 2017'de tanıtacak. İşte cihazın görüntüleri.

Sayfa: 1 2 3 4 5