Microsoft Surface Pro 4 Surface Book Karşılaştırması

34

Microsoft Surface Pro 4 Surface Book karşılaştırması ile Microsoft’un en yeni iki süper cihazını karşılaştırıyoruz.

Microsoft Surface Pro 4 bildiğiniz gibi Amerikan şirketinin yakın zamanda gerçekleştirdiği lansmanında duyurduğu son model tableti. Surface tablet serisinin son üyesi olan Pro 4, üstün özellikleri ve birbirinden güzel yenilikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi bildi.

Surface Book’da aynı lansmanda tanıtıldı ve doğrusunu söylemek gerekirse diğer tüm cihazları gölgede bıraktı. Şirketin bugüne kadar çıkarttığı ilk ultrabook olma özelliği taşıyan Surface Book, hem kendi markası içerisinde hem de diğer markalarla büyük bir rekabet için rakiplerine göz dağı verdi.

Surface Pro 4 Surface Book

Eğer yakın zamanda bir cihaz satın alacaksanız ve tercihinizi Microsoft’tan yana kullanacaksanız o zaman bu ikisinden birisini tercih etmeniz kuvvetle muhtemeldir. Yine muhtemelen bütçeniz bu ikisini birden almanıza izin vermeyecektir ki zaten ikisini birden satın almanız çok mantıklı bir harekette olmayacaktır. O yüzden Surface Pro 4 mü Surface Book mu sorusunu kendinize soruyorsanız bu incelememiz sayesinde sorunuza bir yanıt bulabilirsiniz. Yok eğer sorunuz Surface Pro 4 mü Surface Pro 3 mü ise, bunun yanıtını da Surface Pro 4 Surface Pro 3 Karşılaştırması incelememizden alabilirsiniz. Şimdi isterseniz Surface Pro 4 Surface Book karşılaştırması galerimize geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here