LG V20 Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması

26

LG V20 Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması haberi ile, iki hemşehrinin iki amiral gemisini karşı karşıya getireceğiz. Bakalım bu rekabetten üstün çıkan kim olacak.

LG ve Samsung Güney Kore’nin en önemli şirketlerinden ikisi konumunda. Bu iki şirket arasındaki rekabet teknolojinin her alanında sonuna kadar yaşanıyor ancak rekabetin en yoğun hissedildiği alan tabii ki akıllı telefon. Ancak ne yalan söyleyeyim en azından bu sektörde şu an için Samsung bir adım önde gibi duruyor. Gerek amiral gemileri gerekse de diğer segmentteki telefonlarıyla LG’den bir adım önde olan şirket, bu üstünlüğünü korumakta kararlı.

Diğer taraftan LG ise aradaki farkı kapatma hatta Samsung’u geride bırakarak Android dünyasının en büyük üreticilerinden birisi olmak istiyor. İşte bu düşünceyle kısa süre önce yeni bir telefon tanıtıldı: LG V20. V serisini daha önce V10 adıyla görmüştük ki bu telefonun en çok dikkat çeken yönü üst kısmında yer alan ikinci bir ekrandı. Evet LG böyle şeyler yapmayı seviyor, hatırlayacağınız üzere daha önce G serisinde de sihirli tuş diyerek yanlardan tuşları kaldırmış ve telefonun arkasına konumlandırmıştı.

Samsung Galaxy S7 Edge ise, Note 7 skandalından sonra Samsung’un akıllı telefon piyasasında tutunacağı en önemli dalı konumunda. Nitekim yeni S modeli gelene kadar da bu böyle devam edecek. İşte o yüzden hali hazırda LG V20 Samsung Galaxy S7 Edge Karşılaştırması ile bu iki markanın en güçlü telefonlarını karşı karşıya getirmiş oluyoruz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan isterseniz artık yeni karşılaştırmamıza geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here