LG V20 iPhone 7 Plus Karşılaştırması

125

LG V20 iPhone 7 Plus Karşılaştırması ile son zamanların en çok konuşulan 2 akıllı telefon modelini karşı karşıya getiriyoruz. Bakalım bu karşılaştırmadan hangisi üstün çıkacak.

Telefon Karşılaştırma kategorimizin bugünki konukları LG V20 ve iPhone 7 Plus. Bildiğiniz gibi LG V20, özellikle tasarımı ile adından sıkça bahsettiriyor. Ancak telefonun öne çıkan tek yanı tasarımı değil. Bugüne kadar Dünya’nın çeşitli bölgelerinde satışa sunulan telefonun performansı da kullanıcıları tarafından bir hayli beğenilmiş durumda.

LG V20 iPhone 7 Plus Karşılaştırması

Öte yandan iPhone 7 Plus‘ın performansına söyleyecek çok fazla lafımız yok. Ancak bu telefonun da tabii ki eleştirilen yönleri var ki bunların başında iPhone 6S Plus’dan çok büyük farklılıklarının olmaması geliyor. Gerçekten düşündüğümüz zaman, her sene güncellenen işlemcisini saymazsak yeni diye tabir edebileceğimiz iki özelliği var bunların ilki çift kamerası ikincisi ise 2x Zoom özelliği.

Tabii bu söylediklerimiz iPhone 7 ile iPhone 6S Karşılaştırmasında önem arz eder. Ancak bugün LG V20 iPhone 7 Plus Karşılaştırması haberini yapıyoruz. O yüzden bu telefonları kendi içlerinde karşılaştırmayı bir kenara bırakarak ikili arasında bir karşılaştırmaya tabii tutmanın vakti geldi. Bakalım hangi telefon hangi özellikleriyle öne çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here