LG V20 Hakkında Herşey!

6

LG son cihazı LG V20’yi görücüye çıkardı, her ne kadar Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ı tanıttığı döneme denk gelse de firmanın cihazdan beklentileri oldukça yüksek.

Aslında LG‘nin çok kötü bir politika izlediğiniz söylemek gerekir. Apple’ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus‘ı tanıttığı döneme denk gelmesi nedeniyle istenildiği gibi ses getiremeyecek. Şu an tüm ilginin iPhone 7 serisinde olduğunu düşündüğümüzde LG V20‘nin başarı getirmesi biraz daha düştü.

Teknik Özellikler

Cihazın özelliklerine gelecek olursak LG V10 ve LG G5 karışımı bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz. Uçaklarda kullanılan alüminyum alaşımı ile üretilen kasanın sağlamlığı dikkat çekiyor. Qualcomm Snapdragon 820 ve Adreno 530 ile firmanın amiral gemisi olan V20, 16MP f/1.8 OIS destekli ve aynı zamanda 8MP 135 derecelik geniş açı sağlayan iki kameraya sahip. Yüksek parlaklığı ile güneş ışığında ve yüksek ışık altında kullanım imkanı sunuyor. Steady Record 2.0 sarsıntı önleyici sistemi ile sanki gimbal varmış gibi rahat bir video kaydı da sağlayacak.

Yılın üçüncü çeyreğinde satışa çıkarılacak telefon Android 7.0 Nougat işletim sistemi çıkacak. 24bit/48kHz ses desteği ve aynı zamanda 132dB’e kadar çıkabilen ses yüksekliğine çıkabiliyor. B&O Play desteğini de arkasına alan firma, HTC 10’a ile yarışacak durumda. Batarya konusunda her zaman kullanıcıların yanında olan firma Quick Charge 3.0 destekli 3.200mAh batarya olacak. Bunun ile beraber fiyatı kesin olmamakla beraber Türkiye için 3000 TL ve 3500 TL arası olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here