LG G6 vs Galaxy S7 Edge vs iPhone 7 Plus Kamera Karşılaştırması

62

Bu haberimizde farklı şirketlerin amiral gemi modellerini bu kez de kamera yönünden karşı karşıya getiriyoruz. Bakalım tanıtımı yeni gerçekleştirilmiş LG G6 rakipleri ile arasındaki farkı açabilmiş mi?

Evet, bildiğiniz gibi Barselona’da gerçekleştirilen etkinlik ile beraber birçok büyüleyici cihaz gün yüzüne çıktı. Şüphesiz bunlardan en önemlisi LG G6. Sade ve şık tasarımı ile faydacılığı ön plana alan Güney Koreli şirketin başarılı olmak adına son derece kararlı olduğunu görüyoruz. Yeni amiral gemisi ile birçok yeniliği de kulvarına taşıyan LG‘nin kamera performansını, diğer rakipleri ile kıyas ettiğimiz zaman daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyoruz. Peki ama yeni LG G6; rekabet halinde olduğu Apple iPhone 7 Plus ve Samsung Galaxy S7 Edge karşısında ne durumda? Bu sorunun cevabını arıyorsanız şu anda doğru adrestesiniz demektir!

Barselona’da çekilen fotoğraflara baktığınız zaman güzel ve güneşli bir öğleden sonrayı görüyorsunuz. Peki ama bu güzel günü hangi telefon ne kadar yansıtabiliyor? Açıkçası kamera performanslarında önde olan taraf çok daha önceden piyasada var olmasına karşın Samsung Galaxy S7 Edge oluyor. Telefonun rakiplerine oranla biraz daha ön plana çıktığını söylesek yanlış olmaz. Ancak yine de bahsi geçen fotoğraflara göz attığınızda kendi açınızdan bir yorum sunabilirsiniz. LG G6′nın kamera performansına gelince, vasat olduğunu söyleyemeyiz ancak yine de beklentilere ulaşamıyor. iPhone 7 Plus ise Apple çizgisinin dışında değil.

Galaxy S7 Edge

Galaxy S7 Edge kamera

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here