LG G6 Böyle mi Görünecek!

LG'nin yeni amiral gemisi G6'yı tanıtmasına 2 aydan kısa bir süre kaldı. Ancak telefonun tasarımı hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Aşağıda izleyeceğiniz videonun cihazın kendisine ait olduğu iddia ediliyor.

Piyasaya sürülmeden önce telefonların tasarımları hakkında çoğunlukla doğru bilgiler sızdıran @OnLeaks isimli kullanıcı G6'ya ait olduğu iddia edilen bir telefon tasarımı paylaştı. Buna göre telefon 5.3 inçlik bir ekrana ve 1440 x 2560 çözünürlüğe sahip olacak. Cihazın ekranı tamamen düz olacak. Yani G6'da kavisli bir ekranla karşılaşmayacağız. Telefonda Snapdragon 835 yonga setinin kullanılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yine grafik işlemcisi kısmında Adreno 540 yer alacak. Son zamanlarda piyasaya sürülen telefonlarda 3.5 mm kulaklık girişine yer verilmediği görülse de LG bu konuda ısrarlı gibi gözüküyor. Kulaklık girişi cihazın üst kısmında yer alıyor.

Paylaşılan telefonun arka kısmında çift kamera ve çift tonlu flaş yer alıyor. Ayrıca gelen bilgilere göre LG kullanıcılara bu telefonda bulanıklaştırma efekti sunmaya hazırlanıyor. Bokeh efekti olarak bilinen bu özellik iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ta da yer alıyor. Telefonun arka kısmında parmak izi okuyucu mevcut. Bu kısmın ayrıca güç tuşu olacağı vurgulanıyor. Aşağıda telefona ait fotoğrafları bulabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki videoyu da izlemeyi unutmayın!

Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7