Korsan Windows 7’yi Windows 10 Yapma

586

Microsoft tarafından yayınlanan ve başlat menüsünün geri döndüğü Windows 10 işletim sistemini kullananların sayısı her geçen gün artıyor. Peki siz de Windows 10’a geçmek istemez misiniz ?

Windows 10’un piyasaya sürülmesinden sonra Windows XP’den tamamen desteğini çeken Microsoft yaptığı güncellemeler ile Windows 10’u da geliştirmeye devam ediyor. Peki orijinal bir Windows 10’a nasıl sahip olabiliriz. Eğer Windows 7 kullanıyorsanız korsan olsa bile orijinal bir Windows 10’a geçebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Windows 7’yi orijinal versiyona geçirmek. Bunu yapmak da tahmin ettiğiniz kadar zor değil. Buradan indirebileceğiniz (alternatif) program ile korsan Windows 7’yi saniyeler içerisinde orijinal hale dönüştürebilirsiniz. Aşağıda izleyeceğiniz videoda da mevcut işlem gerçekleştirilmekte.

Not: Programı kullanırken Windows güvenlik duvarını ve var olan virüs programını kapatmanız gerekmektedir. Crack yasa dışı bir uygulama olacağı için güvenlik açığı olarak algılanmaktadır.

Windows 7’yi orijinal hale getirdiğiniz zaman bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekiyor. Yeniden başlatma işlemi bittikten sonra sağ alt köşede hemen ya da bir kaç gün içerisinde Windows 10’a geçmenizi telkin eden bir uyarı ile karşılaşacaksınız. Adımları takip ettiğinizde pırıl pırıl orijinal bir Windows 10’a kavuşacaksınız.

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here