Karşınızda iPhone 7

2

Apple tarafından önümüzdeki yıl sunulacak olan iPhone 7’nin tasarımı hakkında bir çok tahmin yapıldı. Ancak iPhone 7 ilk defa bu kadar net görüntülendi.

Bu gün bir sitede iPhone 7’nin prototipi olduğu söylenen bir cihaz görüntüsü içeren bir video yayınlandı. Tasarım olarak oldukça farklı gözüken bu telefon, videoda alelacele gösterilmekte. Videodan anlaşıldığı kadarıyla yeni iPhone’da ana ekran tuşu ekran içerisinde yer alacak. Çerçevesiz bir ekran ile gelecek olan cihaz tamamen metal bir kasaya sahip gözüküyor. Şüphesiz henüz prototip olan cihaz daha bir çok değişikliğe uğrayacaktır. Ancak şuana kadar ortaya çıkan en canlı kanlı iPhone 7 olduğunu da dile getirmek gerek.

Videonun iPhone’un üretim hattını oluşturan Foxconn firmasının bir çalışanı tarafından çekildiği tahmin ediliyor. Videoda dikkat çeken bir diğer nokta ise cihazda 3.5mm kulaklık girişine yer verilmemesi. Apple bu konuda yeni bir yenilik getireceğini ve ses çıkışını Lightning üzerinden sağlayacağını açıklamıştı. Videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here