İşte Her Yönüyle Galaxy A3-A5-A7 2016

14

Samsung’un yeni yılda çok şey beklediği yeni akıllı telefonları Galaxy A3 Galaxy A5 ve Galaxy A7’nin görüntüleri paylaşıldı.

Samsung, her yeni telefonuna yeni bir isim vermesiyle bilinir. Yani genelde aynı isimle iki telefon çıkarmaz ancak Galaxy A serisinin yeni üyeleri bu kuralın bir istisnası olacak. Bildiğiniz gibi önceki yıl Samsung zaten bu isimlerle telefonlar çıkarmıştı. Ancak 2016 yılında yine aynı isimlerle çıkacak olan bu telefonların hem görünümleri hem de donanımları seleflerinden çok ama çok farklı olacak.

Telefonların Görüntüleri Paylaşıldı

Bu üç telefonunda nasıl göründüğünü artık biliyoruz. Samsung yeni yıl öncesi hayranlarına bir sürpriz yaparak A serisinin en yeni 3 modelinin tasarımlarını her açıdan çekilmiş fotoğraflarla paylaştı. Bu da önemli bir merakı gidermiş oldu.

Samsung Galaxy A3

Galaxy A3 Özellikleri

Samsung Galaxy A3 4.7 inç Super AMOLED HD ekrana sahip. 1.5GHz dört çekirdek işlemci, 1.5GB RAM ve 16 GB dahili depolama alanı bu telefonun diğer donanımsal özellikleri. Tabii 128GB’a kadar arttırılabilir harici depolama alanı özelliğini yani microSD kart desteğini de unutmamak gerek.

Bu telefonun arka yüzeyinde 13MP ön yüzeyinde ise 5MP kamera olacak. 2.300mAh’lik bataryasıyla günlük kullanımlarda oldukça ideal bir performans sergileyecek.

Galaxy A7 Özellikleri

Samsung Galaxy A7 5.5 inç Super AMOLED full hd ekranla piyasaya sürülecek. 1.6GHz sekiz çekirdek işlemci ve 3GB RAM telefonu kardeşlerinin birkaç adım önüne taşıyor. Ancak kamera olarak küçük kardeşiyle aynı özelliklere sahip.

Telefonun batarya yuvasında ise 3.300 mAh’lık bir batarya bulunuyor.

Her üç telefonun da Android 5.1 Lollipop ile raflardaki yerini alacağını da hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here