iPhone 7 Plus HTC U Ultra Karşılaştırması

191

iPhone 7 Plus HTC U Ultra Karşılaştırması haberimizde, 2017’yılının en güçlü ve en yeni akıllı telefonlarından ikisini karşı karşıya getiriyoruz. Bakalım Tayvanlı şirket bu defa turnayı gözünden vurabilmiş mi?

Akıllı telefon dünyası her gün biraz daha büyümeye devam ediyor. Hem akıllı telefon markalarının sayısı hem de bu markalar tarafından üretilen modellerin sayısı günden güne artıyor. Bununla birlikte zirvedeki isimler halen belli en azından şu an için.

iPhone 7 Plus HTC U Ultra Karşılaştırması

Bu isimlerin başında kuşkusuz Amerikan devi Apple geliyor. Bununla birlikte son bir iki yıldır her ne kadar başarısız hamleler yapsa da HTC’de halen bu önemli isimlerden birisi. İşte bugün sizlere iPhone 7 Plus HTC U Ultra Karşılaştırması ile her iki markanın da en yeni iki telefonunu karşılaştıracağım.

Daha önceki akıllı telefon karşılaştırmalarımızda iPhone 7 Plus’ın hemen hemen tüm rakiplerini nasıl silip süpürdüğünü görmüştük. Bunun en önemli nedeni, telefonun güçlü işlemcisiydi. Merak edilen soru ise, HTC U Ultra’nın yani 2017 yılında piyasaya sürülen bir telefonun bu başarıyı geçip geçemeyeceği. Lafı daha fazla uzatmayalım ve iPhone 7 Plus HTC U Ultra Karşılaştırması haberimize geçelim.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here