iPhone 7 Plus Galaxy Note 7 Karşılaştırması

53

iPhone 7 Plus Galaxy Note 7 Karşılaştırması ile şu an akıllı telefon dünyasının tartışmasız en güçlü telefonlarından ikisini mercek altına yatırıyoruz. Bakalım hangi cihaz güçlü telefon severlerin rüyalarını süsleyecek özelliklere sahipmiş.

Telefon Karşılaştırma salonumuzun bu haftaki konuğu iPhone 7 Plus ve Galaxy Note 7 oluyor. Aslında bu iki telefonun karşılaştırması birçok farklı anlam da ifade ediyor. Mesela iPhone zaten tek başına iOS’un temsilcisiyken, Galaxy serisi ise Android’in en önemli ismi. Yani iOS mu Android mi sorusuna bir yanıt bulduysanız oldukça büyük bir ihtimalle tercihinizi bu iki telefondan birisi yönünde kullanacaksınız demektir.

iPhone 7 Plus, hem iPhone’cu olup hem de büyük telefon isteyenlerin rüyalarını süsleyecek bir telefon edasıyla tanıtıldı. Evet telefonda oldukça güzel ve yeni özellikler mevcut, ancak her sene olduğu gibi bu sene de yeni iPhone modeli, getirdikleri kadar getirmedikleri ve hatta götürdükleriyle adından bahsettirecek.

Diğer yandan Samsung tarafından Android’in en güçlü telefonu olarak tanıtılan Galaxy Note 7’de de işler pek iyi gitmiyor. Telefonun yaşadığı sansasyonel patlama skandalı, Güney Koreli teknoloji devinin tüm telefonları geri çekmesine ve yeni bir çıkış tarihi belirlemesine neden oldu ki iPhone 7 ile daha rahat yarışabilmesi için isminde radikal bir adım atan şirket için bu durum hiç de iyi bir ilk izlenim bırakmadı.

İşte tüm bu bilgiler ışığında artık iPhone 7 Plus Galaxy Note 7 Karşılaştırması haberimize geçebiliriz. Bu karşılaştırmayı okuduğunuz zaman, aynı zamanda iki farklı telefonun incelemesi olduğunu da göreceksiniz. Yani iPhone 7 İncelemesi için ayrı Samsung Galaxy Note 7 İncelemesi için ayrı bunların karşılaştırması için de apayrı yazıları okumanıza gerek yok. Bu yazımızı tüm soru ve akıllardaki belirsizliklere cevap olabilecek şekilde hazırladık, umarız başarılı olabilmişizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here