iPhone 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, SE Karşılaştırması

67

Apple her sene çıkardığı yeni iPhone modelleri ile akıllı telefon dünyasına damgasını vurmaya devam ediyor. Biz de TeknoCadde olarak en son piyasaya sürülen 5 akıllı telefon modelini karşılaştırıyoruz.

Akıllı Telefon Karşılaştırma bölümümüzde bugün iPhone ailesinin en yeni 5 üyesini karşılaştırıyoruz. iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6S Plus, iPhone 6S ve iPhone SE modellerinin yer aldığı karşılaştırmamızda, telefonların nasıl bir yol kat ettiklerini, bu yolu alırken neylerden fedakarlık yaptığını görmeye çalışacağız.

Bildiğiniz gibi iPhone modelleri özellikle 4S’den sonra gerçek bir değişime uğradı. Steve Jobs‘un “iPhone asla bu boyuttan daha büyük bir tasarıma sahip olmayacak” sözünü adeta tarumar eden Tim Cook, her yeni modeliyle iPhone boyutlarını arttırmaya da devam ediyor.

Tabii yıllar içerisinde iPhone’da tek artan şey boy değil. Telefonun nasıl bir değişim yaşadığını görebilmek için bu karşılaştırma zannediyoruz ki çok işe yarayacak. O halde lafı daha fazla uzatmayalım ve kısaca iPhone Karşılaştırması olarak nitelendirebileceğimiz incelememize geçelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here