iPhone 7 iPhone 6S Galaxy S7 Edge Kamera Karşılaştırması

53

Yeni bir telefon alacaksanız ve aldığınız telefonun kamera kalitesine birinci derecede önem veriyorsanız, hiç bir veri almak istediğiniz telefonlarla yapılmış fotoğraf çekimleri kadar güvenilir olamaz değil mi?

Söz konusu telefon karşılaştırma olduğu zaman, öyle zannediyoruz ki artık aklınıza ilk gelen sitelerden birisiyizdir. Biz de bu durumu kalıcı kılabilmek için var gücümüzle çalışıyor ve en yararlı karşılaştırmaları servis etmeye çalışıyoruz. İşte bu uğraşımızın bugünki vücut bulmuş hali iPhone 7 iPhone 6S Galaxy S7 Edge Kamera Karşılaştırması.

Bildiğiniz gibi artık telefonlardan tek bir özellik beklenmiyor. Halbuki birkaç yıl öncesine kadar öyle miydi? Hangi fotoğraf makinesini alayım, hangi mp3 player en iyi gibi sorularımız/meraklarımız vardı. Ancak akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte amatör ölçüde gönül verdiğimiz tüm bu hobilerimizi tek bir cihazda bulabiliyoruz. Tabii bu da hangisi tüm bu özellikleri daha iyi sunuyor sorusunu akıllara getiriyor.

En İyi Kameraya Sahip Telefonlar

Lafı çok fazla uzatmadan asıl konumuza gelelim değil mi? Eğer iyi bir kameraya sahip güçlü bir telefon almak isterseniz muhtemelen şu an aklınıza iki telefon gelecektir ki bunlar iPhone 7 ve Galaxy S7 Edge olacaktır. Bununla birlikte iPhone 7’nin fiyatının yüksek olması nedeniyle iPhone 6S de düşünülebilecek bir alternatif. O zaman akıllara hemen şu soru gelecektir, iPhone 7 mi iPhone 6S mi Galaxy S7 Edge mi? Hangi telefonun kamerası daha iyi?

İşte bugünki haberimizde aynı fotoğrafların bu 3 farklı telefonla çekilmiş hallerini size sunuyoruz. Sizin yapmanız gereken ise, bu çekim örneklerine bakarak hangisinin daha iyi olduğuna karar vermek. Elbette ki bizim bu konuyla alakalı bir düşüncemiz var. Yani hangi telefonun kamerası daha iyi bizim bir fikrimiz mevcut ancak hem sizi etkilememek hem de bir marka yanlısı gibi görülmemek için fikrimizi kendimize saklıyor ve sizi fotoğraf çekim örnekleriyle baş başa bırakıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here