iPhone 7 İle Gelen Yeni Özellikler

13

Dün gerçekleştirilen etkinlikte Apple tarafından birçok yeni ürün tanıtıldı. Bunların başında da tabii ki herkesin merakla beklediği yeni amiral gemi modeli iPhone 7 geliyor. Telefon tanıtıldıktan sonra özelliklerini sizlerle kısaca paylaşsak da iPhone 7 yeniden mercek altına alınmayı hak ediyor.

Bu kapsamda söz konusu telefonun sıradan özellikleri yerine en yeni özelliklerini bir araya getirmeyi uygun buluyoruz. iPhone 7 sıradan bir telefon değil, elbette ki bu haberimizde de onun sıradan özellikleri yerine en yeni özelliklerine yer vereceğiz. Bu özellikler belki Android kullanıcılarının çok daha önceden tanıştığı, bildiği şeyler fakat yine de Apple tutkunları bu özellikleri yıllarca bekledi.

1- Suya Dayanıklılık: Samsung kullanıcılarının Galaxy S7 ile birlikte tanıştığı bu özellik aslında teknoloji dünyasında çok da yeni bir özellik değil fakat Apple tutkunları bunu yıllardır bekliyordu. Sonunda bu beklentiler karşılık buldu ve iPhone 7 IP67 sertifikasına sahip, suya dayanıklı ilk Apple telefonu oldu. Bu da demek oluyor ki cihaz 1 metre derinlikte 30 dakika boyunca suya dayanıklı bir şekilde kalabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here